2752
2734
عنوان

کمکم کنید حالم بهم مخوره از خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 815 بازدید | 89 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیدونم واقعا گیر کردم

رلت پات میمونه؟ عاشقی فقط به دوتا حرف نیست

اونی مرده که بمونه پا حرفاش و حرفاشو عملی کنه

هر کدوم رو که به خدا نزدیکترت میکنه و ایندتو تباه نمیکنه رو انتخاب کن من که خبر ندارم از شخصیت رل و اون خواستگارت🥰

:) تویی که داری امضای منو میخونی، میشه برام سه تا الهی به رقیه برای رسیدن به حاجتم بگی و هرچقدر در توانته صلوات بفرستی!؟🌿دمت گرم
قبل این خاستگاره اولی چند بار اومد خاستگاری بابام راضی نشد

اگ فکر میکنی بازم بابات راضی نمیشه خب ردش کن

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
قبل این خاستگاره اولی چند بار اومد خاستگاری بابام راضی نشد

دلیلش برای رضایت ندادن چی بود؟ چندسالتونه؟

:) یسری وقتا پدرا خیلی چیزا میدونن که ما خبر نداریم... بعدا گذر زمان ثابتش می‌کنه 

:) تویی که داری امضای منو میخونی، میشه برام سه تا الهی به رقیه برای رسیدن به حاجتم بگی و هرچقدر در توانته صلوات بفرستی!؟🌿دمت گرم

دوست گلم با خودت فک کن کدومشون نباشن نمیتونی ،زندگی کنی بی اون ،دوست گلم رلت گناه داره ترکش نکن اینطوری به خدا سال ها داغون میشه ،وقتی لحظات خوبی باهاش تجربه کردی با رلت و پسر خوبیه و دوستتم داره بهتره با رلت ازدواج کنی نه کسی که تازه از راه رسیده ،اون پسر اگه واقعا عاشقت باشه داغون میشه خیلیم داغون میشه   بعد اون دیگه تعادل روحی نخواهد داشت 

خاستگارم بهتره خب رلم چند بار اومد خاستگاری خونواده قبول نکرد دلسرد شدم

شناخت کامل داری از هر دوشون؟

میتونی رلتو فراموش کنی کلا؟ اگه میتونی خواسنگارتو انتخاب کن

2706