2733
2739
عنوان

از دختر هفت سالم خستم…😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1252 بازدید | 49 پست
بچه بیش فعال خیلی سخت بزرگ میشه اطرافیان داشتیم هم دختر هم پسر بعد نوجوانی بهتر شدن اما متاسفانه هم ...

تابستون ميخوام ببرمش رقص و اسكيت

دقيقا همينطوره هيچ بچه اي باهاش ارتباط نميگيره

دکترشو عوض کن  بیش فعالی بخاطر بهم خوردن ترکیبات مغزه و داروش تازه تونسل پنج تثبیت شده!!!!!

ميگه يه روش خست برق وصا ميكنن بخ كغز و اينا

روانشناساي معروف انجام ميدن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نميدونم كجا كم گذاشتم… 

یه وقتایی پدر ومادر بدون قصد آسیب میزنن و اون آسیب تا اخر عمر یاد بچه میمونه من فکر نمیکنم یه بچه ۷ ساله بی دلیل به این نقطه رسیده باشه شاید باید بیشتر درکش کنی باهاش حرف بزنی ،شماهم شرایط سختی داری درکت میکنم تربیت کردن بچه ها واقعا سخته و صبر و حوصله زیادی میخواد

«اگر من از تاریکی هایم‌ بگویم،باز هم جوری نگاهم می‌کنی که انگار خورشیدم؟»
نميتونم جديدا عصبي شدم به هم ميريزم

چاره چیه اینطوری حداقل جو خونتون خیلی متشنج نمیشه

‏کاش زندگی از آخر به اول بود. پیر به دنیا می‌آمدیم. در رخداد یک عشق، جوان میشدیم. سپس کودکی معصوم میشدیم، و در نیمه شبی تاریک، با نوازش‌های مادر، آرام میمردیم …🌱🐾
2731
ميگه يه روش خست برق وصا ميكنن بخ كغز و اينا روانشناساي معروف انجام ميدن 

شوک برای کودکان نیست 

اصلا برای بیش فعالی نیست روانشناس هم اجازه انجامشو نداره!!!!!!!

فقط روانپزشک به شما کمک میتونه بکنه احساس میکنم کلا پیگیری خوبی تواین مورد نداشتی درهرحال یه متخصص غدد و یه روانپزشک کودک درست حسابی برو تا بیشتر از این اذیت نشدی 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

پسر خاله ی منم اینجوره متاسفانه بی رحم و وحشیه ی بار موهای مادرمو ک میگرن داره ی جوری کشید ک نصف موهاش کنده شده

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

تازه داشتم چنین تاپیکی میزدم 

منم خستم از دساش

دختر منم هف سالشع

دیوونم کرده

چرا خدا بهم یه بچه ضعیف داد

چیزی از خداییش کم میشد یه بچه عادی میداذ بهم ؟

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)
2740

دختر منم ۲سال ۱۰ماهشه رفتارش خیلی بده هرچی وردستش باشه میکوبونه توسر منوباباش یا هرکسی دیگه

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘

بفرستش رزمی

اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🤲الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
پاهاش مشكل داره دكتر گفت تابستون ببرم ام ار اي خيلي كيفته تعادل نداره  اضافه وزن شديد داره&nbs ...

مغزش مشکل داره ک اینجوریه.پاش چشه؟ چجوریع 

ای تواَمانِ هربلا،ماهمه دراَمانِ تو...

متاسفانه بچه های اینجوری بعدا هم اصلا خوب نمیشن وب شدتم مورد نفرت خانواده ان .انگاری خبیثن .تربیت روشون اثرنداره من داداشم وخواهرم این جوری بودن .ب شدت ظالم ب شدت پرو ک اصلا درکی ازبدبودن خودشون ندارن وبقیه رابدمیبینن و کلی رفتارای بددیگه .دروغ گویی ومردم آزاری ودعوا وخشونت یعنی هرچی بزرگترمیشن انگار بدیاشونم بزرگترمیشه .من همیشه دلم میخواست خاهربرادرما بکشم واونارادیدم ازدواج نکردم ک بچه مث اونا گیرم نیاد .توخانواده پدری این مدلی داشتیم 

2706