2752
2734
عنوان

کاش سایت محدودیت سنی داشت😑🚫

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 34 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفانه سن یه عدده کاش یک چیزی بود سن عقلی رو محاسبه میکردن راه میدادن یکیو میشناسم 35 سالشه با بچه ...

۱۹ سال بچس؟؟ والا من پنج ساله ازدواج کردم باردارم هستم همون قد ۳۵ ساله میفهمم

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️

سلام عزیزم بفرمایید 

نتیجه تفال :

۱- چرا تا این اندازه به خود رنج می دهی اعصاب خود را نارحت می سازی ؟ شما که انسانی پاک و داری قلبی مهربان و با صفا هستید چرا زود رنج هستید و وسواس دارید ، عزیزم دنیا را هر طورگرفتی ، همان گونه می شود

۲- درست است که دل در گرو مهر کسی داری و دم بر نمی آوری و با یاد او خوش هستی اما بدان که راز دل خود را با هرکسی نگویی زیرا با صبر این مشکل حل میشود و به مرادت می رسی اما کمی با حوصله باش و گاهی پنهانی از او سراغی بگیر

۳- حال و هوای شما مانند کسی است که می گوید : اگر چه نخواستن شهرت نزد خردمندان بدنامی است ولی ما خواستار نام و مقام نیستیم بلکه به مستی و رسوایی عشق دل خوش داریم ، این مطلب را حافظ دربیت سوم به شما گوشزد می کند

۴- با صبر و حوصله حتماٌ به مرادت می رسی مســـــافرت را توصیه نمی کنم ولی خرید را سفارش می کنم و ازفروش منصرف شوید بیمار وضع خوبی ندارد مسافر خبری می دهد موفقیت درکارهمراه شماست

۵- می دانی انسان موفق می داند که چگونه می توان جدی بود بی آنکه خشک و رسمی باشد ولی بازنده غالباً خشک و رسمی است زیرا فاقد توانایی جدی بودن می باشد

۶- از ملاحت و بانکی و خوش قلبی خود برای جلب نظر دیگران بهره بگر ولی دل مردم را نشکن و صدقه بده و نذری که کردی اداکن

۷- سه نفر به شما حسادت می ورزند و ۲ نفر عاشقانه شما را دوست دارند سعی کن مغرور نباشی زیرا غرور عامل شکست می باشد

۸- حضرت علی (ع) می فرماید : به زندگی امیدوار باش زیرا آتش اندوه و غم بدن آدمی را می گدازد و مانند فلز مذابی آب می کند

۹- آنچه که هم اکنون درذهن شما وارد می شود هماناست که حافظ دربیت ۴ می گوید و پاسخ آن را دربیت آخر به شما داده است .

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️•فِكرایِ توْ سَرَم اَز هَنزفِريم پيچيدِه تَرَن•-•...!_اینو میزارم بیا اینجاکیمیا_https://abzarek.ir/service-p/msg/1880807_
2731