2752
2734
عنوان

کاش سایت محدودیت سنی داشت😑🚫

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 34 پست
متاسفانه سن یه عدده کاش یک چیزی بود سن عقلی رو محاسبه میکردن راه میدادن یکیو میشناسم 35 سالشه با بچه ...

۱۹ ساله بچه نیست دیگه واقعا😐😂

ولی کاش درج سن اجباری بود 

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا بخدا حرف دلمو زدی 

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
2731
متاسفانه سن یه عدده کاش یک چیزی بود سن عقلی رو محاسبه میکردن راه میدادن یکیو میشناسم 35 سالشه با بچه ...

بچه 19 ساله؟ 

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 

به نظرم همین طوری خوبه 

الان خودشون آزادانه میگن چند سالشونه 

اما اگه محدودیت سن داشته باشه سنشون بالا میزنن و ما هم به خیال خودمون داریم از یه فرد بالغ نصیحت میشنویم در صورتی که طرف مقابل ممکنه ۱۰ سالش باشه اما به ما بگه ۱۸ 

پس به نظرم همین طوری خوبه

قانون سایت که میگه ۱۵ سال به بالا. ولی خب نمیشه جلوی ورود کم‌سن‌ترها رو دید. مگه اینکه اگه دیدید اطل ...

اینم هست ولی یسری تاپیک ها واقعا مناسب بچه ها نیست خیلی ها ام رعایت نمیکنن آیت مسئله رو هرچی دلشون بخواد بی پرده بیان میکنن قسم و آیه ام میدن گزارش نزنیم به بهانه سوال پزشکی هرچی بخوان بیان میکنن

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
فهمیدم کیو میگی اون بعضی وقتا یک چیزی میگی من شک میکنم که سنش 45 باشه  میگه یهویی ساقی ات کیه& ...

دقیقا😂😂😂😂

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
باز الان خوب شده. نهایتا تکنیک درس خوندن یا برنامه‌ریزی میخوان. دوران قرنطینه کرونا که مدارس مجازی ب ...

واااای😂😂😂😂

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
هیچی گلم تو هر تاپیکی نرو فقط با هرکسی ام بحث نکن توی تاپیک هایی ام که واقعا تجربه نداری چیزی نگو& ...

مرسی گلم آره به خاطر این عضو شدم که برخورده درد و دل کنم چون واقعا هیچ کس نیست باهاش حرف بزنم

2706