2752
2734
عنوان

حس شیشمی عقدم اردیبهشت هست یا خرداد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 759 بازدید | 118 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱ ( هفته ماه سال )

حس ششمی یا فال؟

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        
هیچکدوم

چی هیچکدوم؟

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
2731

خب باید خودتون وضعیتتون  رو بسنجید کی اوکید نه اینکه از حس ششم بخواید

سومین کاربری.    شمایک ویس جدید دارید .   سلام  می‌خوام یه چیزی بهت بگم  برای چیزایی که میخوای تلاش کن ؛ و قوی باش.  همیشه ترجیحت جنگیدن باشه تا رایگان گرفتن چون میتونی به چیزی که باجنگیدن به دست آوردی افتخار کنی نه اونی که رایگان گرفتیش
معلوم نیست اگر بیشتر تو جامعه باشی و سرکار بری، کیسِ خوبی پیدا میکنی

قشنگم به منم بگم عشقم از سره اجبار ترکم کرد یا خودش منو دوست نداشت؟؟ وآیا برمیگرده یا نه؟

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن
2706