2752
2734
عنوان

از شوهرم بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 881 بازدید | 67 پست
پر از نفرتم دلم میخواد دیگه فقط هم خونه باشیم و فکر بچه ها باشیم اما اون دلش میخواد با همه بدی هایی ...

منم مثل خودتم بخاطر بچها موندم.تو دعواها خیلی حرفای بدی بهم میزنه انقد غرورم له میکنه ک حد نداره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

فکر نکن کچل میشی     بخاطر اخلاق های مسخره اش ک دقیقا تو بارداری رو‌شد دروغ گویی بچه نن ...

عزیزم تنها چیزی که میتونم بگم اینه که امیدوارم زندگیت به ثبات برسه و روزی بیاد که بیشتر خوشحال باشی❤️ کار دیگه‌ای از دستم برنمیاد.

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄
نه والا.شوهر من خیلی خوبه از همه لحاظ ولی موقع دعوا انقد تحقیرم میکنه که دیگه غرور برام نمیزاره

الان دعوامون شد زیر اکسیژنم و همزمان سرم

سپردمش به خدا

علی بزنه ب کمرش الهی مادرش داغشو ببینه اتیشم زد زنده زنده خاکم کرد 

خوبه شوهرم نشده هنوز

2731
مگه مرد خوبم هس؟😂🤦🏻‍♀️

نه بابا نمیدونستی فقط زن‌ها خوبن؟ همه بدن ما خوبیم فقط🤡

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄
2706