2733
2734

بخدا ی سریا رو میبینم تو ناز و نوازش غرقن 

رفیقم نمونشه 

بابادکتر

مامان روانشناس 

کاملا دل ادمو میشکنن 

برو زندگیشو بببین

با پ بسیار ادمای خوبی هستن ازدواج کرده 

دخترو ن قیافه داره ن اخلاق :/ 

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا کسی که پسر خوب نصیبش میشه چه تلاشی کرده یا یه شغل با پارتی عزیزم"

قبول 

ولی تعریف من از موفقیت یکم متفاوته

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
2731
تلاش جای خود ولی شانس داشته باشی خود به خود برات خیر و برکت میاد کار خوب همسر خوب خانواده همسر خوب ...

حقققققققققق

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
منم🤣🤣

ای هعی 😂😂🚶🏽‍♀️🤧

👩‍🦯🗿                                                            اقایون داداشا نبینم درخواست بدیناااا👺.                                 خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍
تلاش جای خود ولی شانس داشته باشی خود به خود برات خیر و برکت میاد کار خوب همسر خوب خانواده همسر خوب ...

نمد 

ولی من دوست دارم خودم لیاقت داشته باشم و تلاش کنم

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
تعریفت چیست

دوست دارم لیاقت یه چیزی رو داشته باشم و بهش برسم نه پارتی 🚶‍♀️

نمد  ولی من دوست دارم خودم لیاقت داشته باشم و تلاش کنم

ببین من هر چی به شوهرم محبت کردم سکوت کردم یک بار نگفت تو خوبی گفت من خوبم ک پیش من موندی

حالا پسرم نبود یک لحظه نمیموندم

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
2706