2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شانس برای اونه که تلاش بیشتر کرده

یکی که تو خانواده پولدار به دنیا اومده خوش شانس بوده

یکی که زیباست یعنی شانس خوبی در این مورد داشته 

یکی که باهوشه هم همینطور 

میشه بگی چجوری برای این موارد تلاش کردند؟ شانس اسمش روشه.یعنی خوشبختی ای که با تلاش و زحمت به دست نیاد یا خیلی بهتر و بیشتر از تلاشی که کردی باشه و خارج از اراده افراده برای همین بهش میگیم شانس

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2731

شانس خیلی مهمه.. نداشته باشی تلاشت نتیجه نمیده 

شوهر من از ده سالگی کار کرده.. الان نزدیک پنجاه سالشه اصلا حقش این زندگی نیست ناشکر نیستم الهی شکر خونه ماشین مغازه داره.. ولی همه میگن شوهرت از صبح تا شب کار میکنه این نباید داراییش باشه.. خیلی بیشتر باید داشته باشه 

بخدا ادم میشناسم ته روستاها که هیچ عشایر بودن با سختی زندگی میکردن اومد شهر شوهر کرد ده سال با مادرشوهر تو بدترین شرایط زندگی کرد نمیدونم چی شد شوهرش شغل خوب گیر آورد الان ماهی حقوق شوهرش بالااااا.خونه خوب دوتا ماشین وسایل انچنانی.دو تا بچه.میدونی یه عده چندسال سختی میبینن ولی بعدش زندگی به کامشون میشع ثمره ش رو میبینن.اونوقت من درست زمانی که باید ثمره زندگیم‌میدیدم کل زندگیم آوار شد رو سرم

یکی که تو خانواده پولدار به دنیا اومده خوش شانس بوده یکی که زیباست یعنی شانس خوبی در این مورد داشته ...

بخدا شانس نداشته باشی همون خوشگلیت مایه دردسرت میشه.یکی میشناسم از خدنواده فقیر بخاطر خوشگلی اومدن خواستگاریش بردنش هلند.الان خدا رو بنده نیست.یکی هم میشناسم خوشگل بود خواست درس بخونه تا دکتری بعد هرروز تهدید به اسیدپاشی و هزار چیز میکردنش.مادرش گفت من پیرم نمیتونم نگه داری ازت کنم .مجبور شد شوهر کنه.اززندگیش الان ناراضیه چون راه دیگه ای تو زندگیش میخواست.شوهرش هم تازگیا بهش خیانت کرده افتاده دنبال یه هرزه

شوهر من قبلا کارگر جوشکاری بوده میگه درآمرش خیلی کم بود

خب کارگر خیلی‌کمه ولی وقتی کار خوذدت ورداری و صاحب کار‌شی عجیب توش پولع کارگر هیچی توش نیس شوهر خواهر منم‌بود اولاش الان‌خودش کار برمیداره

بخدا شانس نداشته باشی همون خوشگلیت مایه دردسرت میشه.یکی میشناسم از خدنواده فقیر بخاطر خوشگلی اومدن خ ...

بله شانس فقط یه مرتبه و صرفا مربوط به یه مسئله نیست 

بعضیا از زیبایی شانس نمیارن ولی در موارد دیگه خوش شانسن و بی شمار مثال دیگه 

اونی که هم زیبا بود هم سرنوشت خوبی داشته هر دوبار شانس اورده

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...