2752
2734
عنوان

چند تا سوال شرعی دارم . خواهشا راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 14570 بازدید | 44 پست
ببین هر چیزی مستی میاره اسمش تو اسلام شرابه حالا دیگه تو احکام از طرز درست شدن و درصد الکلشون که نگفته
گفته هر نوشیدنی که برای مست شدن درست شده نجسه خوردن عین نجاستم حرومه حالا اونی که می خوره 1 قلوپ بخوره یا یه بطری مثل اینه که بگی ببخشیده 1 انگشت کثافت بخوری یا یه پاتیل از هر 2تاش انگل میگیری
@2bare_man

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مامان متین 1- خوردن مشروب حرامه حالا مشروب هر نوشیدنی است که توش الکل باشه حتی درصد کم مثل ابجو
2 ظرفی که توش مشروب سرو میشه نجس هست درست عین اینکه ظرف خونی یا نجس بشه با ادرار باید ابکشیده بشه حتما .مثلا باید مراعات کنی از بقیه ظرفا جدا کنی بشوری ....
3- گفتن کسی که مشروب بخوره تا 40 روز نماز و روزه اش قبول نیست اما حکمش اینه که اگه خورد توبه کنه ونمازاشم بخونه چون اگه نخونه دو تا گناه کرده باید بخونه اما توقع هم نداشته باشهخدا قبول کنه چون اثرات مشروب تو بدنش هست ولی خدای مهربون و کریم اگه بنده از ته قلبش عذر خواهی بکنه ازش می پذیره
بازم شوالی هست؟
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
2706