2733
2734
عنوان

چند تا سوال شرعی دارم . خواهشا راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 14597 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون ضررشبیشتر از سودش بوده و بدلیل اینکه عقلو زایل میکنه و آدمو از حالت طبیعی خارج میکنه حرامه.و چون اثرش ازبدن به مدت 40روز خارج نمیشه توی این مدت نه نماز و نه روزه مورد قبول نیست
بابا خیلی از میوه ها هم توش الکل هست.....ما هم میخوریم.....این مقدار درصد الکل رو نمیفهمم کی تعیین میکنه...کلی مشروبات الکلی هست که درصد الکلش خیلی کمه.....یعنی اونا هم حرومن...و خیلیاشون کسی رو مست نمیکنن.......خیلی نوشیدنیا هست که ادما میخورن سر کار هم میرن بعدش...کیه که بیاد بگه حرومه یا نه

اصلا ضرر شیشه و تریاک و همین سیگار مگه کمتره از اونا...یا دوده ماشینا...یا تاتو...یا قرار گرفتن در برابر خیلی اشعه ها....همه اینا ضرر میزنن به بدن...چرا همه اینا حروم نیستن.....
مشروبات الکلی و آبجو (هر اسمی می خوان داشته باشن) خوردنشون حرامه و نجس هم هستند. اون بحث 40 روز نماز هم که می گن نمازو باید آدم بخونه . ولی تا 40 روز نماز آدم قبول نیست.
بعضی آدما مثل قطار شهربازین. آدم باهاشون خیلی حال می کنه، ولی به جایی نمی رسه (رضا رفیع)

ببخشید کسی جواب سوال منو میدونه ؟

من با شکر الکل درست کردم ، حالا این الکل نجسه ؟

زنگ زدم پرسیدم میگن اگر مست کننده باشه نجسه ، خب الکلی که میفروشن هم مست میکنه دیگه 

الان این نجسه اون پاکه؟ 

2706