2752
2734
عنوان

شما جای من بودین زورتون نمی گرفت+ روز معلم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1286 بازدید | 78 پست
اگه دبستان درس میدید ،حتما میارن

اره سومم ولی دولتی و اکثرا ندار...بحث اینکه مادی بیارن نیس بخدا ...اگر راضی نباشن اون پول از گلو آدم پایین نمیره ولی کلا حس اینکه یوقت بگن معلم بدی بودم برام سخته

شما دیگ بی ادب بودی...مگ یکسال زحمات نکشیده بود

میگم ما منظورم کلاس حتما خودمو ک نگفتم فقط در حد تبریک بود قبل کرونا اگه وسعم میرسید میخریدم بعد رفتیم دبیرستان دیگ هیچکس نمیداد الان تموم شده مدرسه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من به نماینده گفتم خودشیرین،معلم هم حقوق میگیره مجانی که کار نمیکنه

فکر کنم یک سری شما رو دیدم تو ی کامنت ک بچتون غیر دولتی..ولی غیر دولتی ب معلم نهایت ۳.۴بدن پول می‌ره جیب مدیر 

خودمو یادمه ک همیشه از حیاط خونمون گل میکندم میبردم برا معلمی ک دوسش داشتم ،تهش این بود ک به مامانم میگفتم کادو بدم به معلمم ،مامانم نگا میکرد چی توو وسایل نو داریم همونو کادو میکردیم 😂😂

2731
کلاس پسر من اول نماینده گفت نفری ۳۰۰ یکی از مادرای خودشیرین شروع کرد جو دادن که نه معلمشون خیلی خوبه ...

چرا نمیشه نه گفت. جدا کادو میدادید. نماینده اولیا فقط بفکر اینه خودشو پیش معلم شیرین کنه برا بچش یکاری کنه

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨
بابا هرچی باشه اون معلم یکسال زحمت بچتو کشیده هروز ..علم داده ... اون گ نگفته بدید ...اینجور میگید&n ...

عزیزم معلم ها که همه عزیزن به بچه ها علم یاد میدن باید یه جوری ازشون تشکر کرد ولی نفری 1 میلیون به نظر خودت زیاد نیست شاید کسی در توانش نیست حداقل باید یه مبلغی باشه که هر کسی بتونه از پسش بربیاد نه که یه نفر تحت فشار قرار بگیره حالا چه بسا نداشته باشه نتونه بده شرمنده هم میشه بعدشم نفری 1 میلیون الان میانگین تعداد دانش اموزا توی کلاسای مدارس کم کم 20 نفر ب نظرت 20 میلیون خیلی زیاد نیست بابا مگه میخوان چیکار کنن!! 

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
اره سومم ولی دولتی و اکثرا ندار...بحث اینکه مادی بیارن نیس بخدا ...اگر راضی نباشن اون پول از گلو آدم ...

نه چرا بد آخه؟ 

ای کاش مثل قدیم بود هر کس دوست داشت می‌آورد هر کس دوست نداشت نمی‌آورد ،این زور کردنها بده،من خودم میخواستم واسه معلمش یه کادو و گل بگیرم اما زور کردن که حتما باید یه تومن بدید ،دیروزم باز گفتند میخوایم واسه ناظم هم کادو کوچیک بگیریم که من دیگه قبول نکردم

چرا نمیشه نه گفت. جدا کادو میدادید. نماینده اولیا فقط بفکر اینه خودشو پیش معلم شیرین کنه برا بچش یکا ...

راستش خودمم بخوام بخرم خیلی کمتر از این درنمیومد گل و یه کادو کوچیک الان ۳۰۰ الی ۴۰۰ میشه گفتم باز پول ها رو هم جمع شه کادو بهتری برای معلمشون میشه

عزیزم معلم ها که همه عزیزن به بچه ها علم یاد میدن باید یه جوری ازشون تشکر کرد ولی نفری 1 میلیون به ن ...

وای اره من خودم معلمم ولی فکر کردم کلا ی تومن...نفری یک تومن خیلیه..

نماینده ب من گفت پول بده من گفتم جدا میخرم خودم دوست دارم پسرم خودش کادو بده

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
فکر کنم یک سری شما رو دیدم تو ی کامنت ک بچتون غیر دولتی..ولی غیر دولتی ب معلم نهایت ۳.۴بدن پول می‌ره ...

فکر نکنم این قیمتها باشه کارگر ساده الان به ۱۵ تومن راضی نیست اونوقت معلم بیاد ۳_۴تومن بگیره؟

نه چرا بد آخه؟  ای کاش مثل قدیم بود هر کس دوست داشت می‌آورد هر کس دوست نداشت نمی‌آورد ،این زور ...

آخه من بین معلما از همه کوچیک ترم و سال اولم 

استرس دارم😐البته همه تلاشم کردم و بچهام ۹۰درصد اوکین درسی..و‌دوسم دارن....یه تومن خیلیه.البتع غیر دولتیه اینه..

2706