2733
2739
عنوان

خواستگار احمق نمیره گم شه

573 بازدید | 20 پست

بهش گفتم حسی ندارم هی نه باباش میخان خانوادمون دعوت کنن حالا من این وسط نیاز دارم تمرکز کنم خانواده اون از اون طرف مال خودم از این ور اه ولم کنید 

نمیفهمه یکی جوابش نمیده یکی میگه حسی ندارم یکی میگه خانوادت جمع کن یعنی چی 

هی میخوام بی احترامی نکنم

تاپیک فان . You are beautiful. You are strong. You are worth it. You are loved🙂‍↔️😻💄💋🧚🏻‍♀️🧜🏻‍♀️👼🏻💅🏿💃🏼🐣🦋🦄🐬🪴🪺🌱☘️🪻🪷🐚🪸🌈🌕☃️❄️🍑🍓🍕🍫🍧🏝️🎈🧸🎉❤️🇺🇸self lover 
عه تو خیلی وقت بود ندیده بودمت😍😄 خب شماره پسره رو بگیر قهوه ایش کن تمام

بابا آشناعه یبار محترمانه گفتم 

تاپیک فان . You are beautiful. You are strong. You are worth it. You are loved🙂‍↔️😻💄💋🧚🏻‍♀️🧜🏻‍♀️👼🏻💅🏿💃🏼🐣🦋🦄🐬🪴🪺🌱☘️🪻🪷🐚🪸🌈🌕☃️❄️🍑🍓🍕🍫🍧🏝️🎈🧸🎉❤️🇺🇸self lover 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عه تو خیلی وقت بود ندیده بودمت😍😄 خب شماره پسره رو بگیر قهوه ایش کن تمام

فدات شم عشق منی❤️💋

2742
2740
بابا آشناعه یبار محترمانه گفتم 

منم یه خواستگار همین مدلی داشتم هرروز میومدن خونمون یا دم درمون کلی بزرگای فامیلو واسطه کردن سیریش ها اه یادم میافته حالم بد میشه پسره بعد اینکه ازدواج کردم هم مزاحمم شد یه مدت بی شرف

تاپیکت فانه! راستی من کاربر ستاره شمالی هستم یادته منو؟

سلام عزیزم چطوری گلی❤️

این فان نیست خشم درونمه

تو مگه متاهل نیستی مادر فرانکی

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
تو مگه متاهل نیستی مادر فرانکی

نه یه عشقی داشتم که تموم شد رفت

چرا نمیخوایش؟ احساسی تصمیم نگیر

خوشم نمیاد از ظاهرش

نه یه عشقی داشتم که تموم شد رفت

منم اینطور خواستگاری داشتم 

به پدرو مادرت بگو من نظرم تغییر نمیکنه جوابم منفی یه 

راسخ و محکم بگو ، ولی بااحترام

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
2706