2733
2734
عنوان

خانمای چاادری خواهشاا

| مشاهده متن کامل بحث + 1012 بازدید | 95 پست
گلم کلا تاپیک حاشیه بود  تاحالا چند فقره  دست و پا شکستی و خراش به علت پیچیدن چادر همسایه ...

چند مورد چادر ک تو پله برقی رفته یا لای چرخ موتور یا از در ماشین رفته زیر چرخ ماشین ، تو فقط حتما چادری هستی تو این مملکت ۱۰۰ میلیونی

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چادر من همیشه تا قوزک پام بوده اکثرا نخورده زمین 

تو پله ام خودم جمعش میکنم بالا مخصوصا اگه پله برقی باشه میترسم گیر کنه 

درکل ندیدم این مدلی که گفتی اما ممنون حواسمو من ازاین ب بعد بیشتر جمع میکنم 

دیگه کنکوری نیستم  
2731
اونایی که شما میگید استثناست ولی ایشون استثنایی قائل نشده خطاب به چادریا داره صحبت میکنه😐😂

پتانسیل اینو داری تو فامیل هرموقع جمع میشین یه فتنه به پا کنی 

خدا رحم کنه به اطرافیانت 

ایران=سرزمین کهن   سرزمین بزرگان و شریفان                 ایرانی=شیر پاک خورده با تاریخی هزاران ساله                      
😐چرا این قدر سریع جبهه میگیری ، از این هایی ک میای تو تاپیک انتحاری میزنهههه 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بابا جبهه نمیگیرم شما چون داری پیام منو تایپی میخونی متوجه لحن من نیستی   

الان نیش من تا بنا گوش بازه 

اگه سو تفاهم شد عذر میخوام 😂

منتهی اخه میگم ربطی ندارههههه

اصلا تاپیک بنظرم عجیب اومد 

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
چادر من همیشه تا قوزک پام بوده اکثرا نخورده زمین  تو پله ام خودم جمعش میکنم بالا مخصوصا اگه پل ...

بخدا همین چند روز تو مترو امیر کبیر یهوو جیغ و داد ملت بلند شد نگو خانومه چادرش گیر کرده یه پیرمرد پشت سرش خورد زمین اینقد دلم سوخت پیشونیش خون اومد🥺 

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا 💔
پتانسیل اینو داری تو فامیل هرموقع جمع میشین یه فتنه به پا کنی  خدا رحم کنه به اطرافیانت

نه واقعا اینطوری نیستم نمیپذیرم😂😂😂😂

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
تریبون خوبی رو انتخاب نکردین  اینطور که من کاربرا رو شناختم اکثرا کت و شلواری هستن ۹۹ درصد&nb ...

میخواستم عمینو بگم. واقعا موندم چطور جنع میکنن بعدم چادرا الان دیگه اونقد بلند نیستن که پا بره روش

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 بابا جبهه نمیگیرم شما چون داری پیام منو تایپی میخونی متوجه لحن من نی ...

خیلی پست هات شبیه این انتحاری هاست خو، بابا ی تذکر داد، با هم دوست باشید❤️

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.
2706