2733
2734
عنوان

خانمای چاادری خواهشاا

| مشاهده متن کامل بحث + 1012 بازدید | 95 پست
همین و بگو تمام سعیمو کردم خیلی محترمانه بگم 

خو اخه حرفت بیمعنی بود 

دیگه حرف بیمعنی محترمانه و نا محترمانه نداره 

مثل اینکه چادریا هم بگن دوستان لطفا شالاتون و جمع کنید باد که میاد میخوره به صورت ما 😐 ربط گودرز و شقایق

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

در این حد عجله داری؟یا کلن با چادری ها مشکل داری؟حرفات یجوریه

همیشه ادمهایی مثل توهستن همه چی به حاشیه بکشن 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
2731
مثلا میخوای نامحتذمانه چحوری بگی  اگه میگی تا چادرو از سرشون بکشیم راحت رفت و امد کنی  م ...

حالا چرا اینجوری میگید خب درسته باید جمعش کنی من خودم چادر میپوشیدم تا چند سال پیش هنر میخواد درست رو سرت نگه داری ول نباشه و جارو نکشه زمین و.

خو اخه حرفت بیمعنی بود  دیگه حرف بیمعنی محترمانه و نا محترمانه نداره  مثل اینکه چادریا ه ...

الان تو داری گوزو ب شقیقه ربط میدی بوده من داشتم تو خیابون راه میرفتم نفر جلوییم چادرش میخورده زمین برای اینکه پاهام نره رو چادرش اروم تر راه رفتم اونم تو مکان فوق شلوغ

همیشه ادمهایی مثل توهستن همه چی به حاشیه بکشن 

گلم کلا تاپیک حاشیه بود 

تاحالا چند فقره  دست و پا شکستی و خراش به علت پیچیدن چادر همسایه تو پای رهگذر اعلام شده؟ 😂😂😂

اخه این حرفا چیه میزنین؟ چادر کجاش میپیچه تو پای عابر ؟

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️

تریبون خوبی رو انتخاب نکردین 

اینطور که من کاربرا رو شناختم اکثرا کت و شلواری هستن

۹۹ درصد 

خانمای چادری میدونن چجوری چادر بپوشن و مواظب هستن 

شک ندارم که پس از مرگ🏞🧚‍♂️ملائک گویند از دل قبر 🌫خودت خیز که مهمان  داری🌠 ما سراسیمه بپرسیم که آن❤مهمان❤کیست 🌠 وبگویند که مهمان 💚 ز خراسان داری ❤💚❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
مجبورم اینجوری محترمانه بگم

ممنون 

که محترمانه گفتید 

در کل چشم

یه موجودی از خودم بگم   فدا مدا همه نی نی سایتیام      سعی میکنم انرژی مثبت بدم ✌️✌️نیاز به درد و دل داشتی و خانوم بودی درخواست دوستی این کاربری فعاله و من گوش شنوات میشم 😘😘😘😘با افتخار محجبه💕💕ما یا هموطنیم یا هم عقیده پس بینمون دیوار نکش💓💓💓
خو اخه حرفت بیمعنی بود  دیگه حرف بیمعنی محترمانه و نا محترمانه نداره  مثل اینکه چادریا ه ...

😐چرا این قدر سریع جبهه میگیری ، از این هایی ک میای تو تاپیک انتحاری میزنهههه 

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.

عزیزم منم تحرکم بالاست

گاهی اوقات هم دوتا دستامم پرن

واقعا دیگه نمیتونم از پایین بگیرم دستم

برای نظافت که همیشه چادر رو می‌شورم

ولی خب شما کلا هر جا بخوای راه بری باید مواظب باشی به کسی برخورد نکنی

چادر که روی پله هم  بیفته با منافاتی نداره شما که نمیخوای از روی کسی روی پله رد بشی که 

در اینجور مواقع چه فرد چادری باشه چه نباشه وقتی ازدحام هست باید آروم اومد پایین

پرنده ای که مقصدش پرواز است،از ویرانی لانه اش نمی هراسد:)
2706