2733
2734
کنترلگری؟ یا سهل گیر یا مقتدر؟

کنترل گرم

ومقتدر

ولی نه۲۴ساعت

اول بچه هام فکرمیکردن حواسم نیست

بعدکه جدی برخوردکردم فعلاخودشون روعجیب جمع کردن😁😂🤣🤣🤣🤣

فکرکنم توی شک هستن

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

من یه والد کنترلگرم  ،نمیخوام باشم  ولی هستم  خیلی بده و بشدت اسیب زننده   راه حلی دارید؟ مدام در حال امر و نهی و ایراد گرفتنم

مثل یک پروتن فکر کن..... همیشه مثبت  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کنترل گرم ومقتدر ولی نه۲۴ساعت اول بچه هام فکرمیکردن حواسم نیست بعدکه جدی برخوردکردم فعلاخودشون ر ...

کنترلگر خوب نیست  منم هستم

2731
فک میکردم مامان مهربون و صبوری بشم ولی واقعا گاهی در برابر غر زدناش کم میارم و عصبانی میشم و همچنین ...

خودتو سرزنش نکن تو مادرخوبی هستی

کنترل گرم ومقتدر ولی نه۲۴ساعت اول بچه هام فکرمیکردن حواسم نیست بعدکه جدی برخوردکردم فعلاخودشون ر ...

لایکت کردم ولی با خوندن امضات ترسیدم 

پس گرفتم لایکمو😅

من یک دختر کوردم🌹 دختری نجیب و با اصالت ماد👍 نه با حجاب و نقاب عرب سروکار دارم و نه با عریان پرستی غرب🌺
کنترلگر خوب نیست  منم هستم

بالاخره مادری که خودش این مسیررورفته۱۰۰٪تجربه خودش روبه بچه هاش میگه تاخطانکنند

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
بالاخره مادری که خودش این مسیررورفته۱۰۰٪تجربه خودش روبه بچه هاش میگه تاخطانکنند

باید خودشون تجربه کنن ،حتی اسیب ببینن تا رشد کنن و قوی بشن ولی مادران مظطرب کنترلگر اجازه نمیدن و بچه ضعیف میشه

لایکت کردم ولی با خوندن امضات ترسیدم  پس گرفتم لایکمو😅

😁😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

میدونی مثلااسی بنده خداسوالی میکنه

ومن جواب میدم

بعدمیبینم۱۰صفحه جنگ وگیس وگیسکشی برای نظرمنه وکلاسوال اسی گم میشه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😁😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣 میدونی مثلااسی بنده خداسوالی میکنه ومن جواب میدم بعدمیبینم۱۰صفحه جنگ وگیس ...

اره خیلی دیدم اینجا😂

من یک دختر کوردم🌹 دختری نجیب و با اصالت ماد👍 نه با حجاب و نقاب عرب سروکار دارم و نه با عریان پرستی غرب🌺
میگن کنترل باعث میشه فرزندتون نتونه استعدادشو شکوفا کنه بیخیال باشید و ناظر از دور

من بمحضی که حرفی که نباید بزنه یا کاری که اشتباهه رو سریع  تذکر میدم و اصلاح میکنم ، اخه اگه تذکر ندم  چجوری فرق خوبو بدو بفهمه

2706