2752
2734
عنوان

یکی از دوستان اقام تماس گرفت و گفت همسرش رو کتک زده😐

| مشاهده متن کامل بحث + 9393 بازدید | 291 پست
اصلا موافق نیستم با حرفتون شما فقط یه چیزی یاد گرفتین که بگین افکار پوسیده و طرز فکر داغون و ...‌ ...

بله من خانمم تو محیط کارمم روابط خیلی محترمانه س و خیلی وقتا تو زندگی اگه مشکلی پیش امد به هم کمک میکنیم حد و حدود خودمونم میدونیم نه خیانتی شکل گرفته نه اتفاق بدی افتاده خدا روشکر همه هم تو زندگیشون موفق اند .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله من خانمم تو محیط کارمم روابط خیلی محترمانه س و خیلی وقتا تو زندگی اگه مشکلی پیش امد به هم کمک می ...

تاحالا همکارتون بهتون گفته خفه شو؟ 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2731
منطق زنان اینجا: بعد تاهل مرد دیگه نباید با پشه ماده هم سلام علیک کنه!

منطق شما چیه؟؟اینکه خواهر مادرشو ول کنه بیاد به یه زن غریبه که در حد همکارن هستن تماس بگیره مسائل خانوادگیش رو بگه؟؟فحش هم تازه بهش میده

تف تو روزگار واقعا

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌

ببینید گلم،اینکه یه خانوم همکار آقا داشته باشه هیچ ایرادی نداره

شمارش داشته باشه که اصلا عجیب نیست

درحوزه کاری صحبت کنن چه عیبی داره؟

اما متاسفانه اکیپ شنا بیش از حد باهم صمیمی هستن

همونکه به شما گفته خفه شو!آیا این درست؟

به هرحال ایشون آقا هستن ونباید با یه خانوم هرچند دوست نزدیک این جوری صحبت کنن

من حتم دارم خانومش ته دلش راضی به ارتباط نیست

و اگه متوجه بشه که قضیه کتک خوردنش با شما درمیون گذاشته،مطمئنم ته دلش هیچوقت هیچوقت شوهرش وشمارو نمیبخشه

اینم بگم شوهر خودم همکار خانوم داره،ودرحوزه کاری هم باهاشون توخونه وپیش خودم صحبت میکنه

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞
دوستته؟همکارته؟دلیل اینکه اصلا شمارت رو داره چیه خاک تو سرش روشنفکرای عزیز کجاین؟؟؟

وااااا

دوسته شش ساله رفیقه

از اول دانشگاه همکلاسی بودیم از وقتی رفتیم سر کار همکار هم شدیم

هیچ مشکلی هم تداره

واقعا برای شما هم متاسفم

یه چیزی بپرسم اگر این اتفاق برای خودتون می افتاد و همسرتون با همکار خانومشون اینو مطرح میکردن چه حسی ...

من تا حالا کتک نخوردم 

ولی پیش اومده همسرم در مورد مسائلی که جنسی نبوده با دوستان خانم خودشون مشورت کرده باشن 

کسانی که تبحر بیشتری توی اون مسئله داشته اند 

و این مسئله باعث تصمیم گیری درست شده

و این درستی توی زندگی مون تاثیر مثبت داشته

قانون ما اینه: آیا وقتی داری با جنس مخالف حرف میزنی اگر همسرت هم کنارت باشه همون حرف رو میزنی؟؟ اگر جواب مثبت باشه اون رابطه در اون مورد درسته

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
منطق شما چیه؟؟اینکه خواهر مادرشو ول کنه بیاد به یه زن غریبه که در حد همکارن هستن تماس بگیره مسائل خا ...

به زن گفت خفه شو!

بعد میگه ارتباطمون. رسمی😐

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞
هیچ وقت این چیزا رو اینجا نگو  چون خیلی خط قرمزه رابطه با جنس مخالف در این سایت فقط یعنی رابط ...

واقعا نمیفهمم بعضی کسایی که تو این سایتن انگار مال عصر هجرن

ممنون بابت راهنماییتون

نههه اصلا همچین کاری نمیکنم اونم بی عقله که به من گفته

چقدر خوبه که اینقدر قابل اعتماد هستین بعضی آدما اینقدر پستن که این مسائل و از عمد به روی طرف میارن تا تحقیرش کنن

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️•فِكرایِ توْ سَرَم اَز هَنزفِريم پيچيدِه تَرَن...!
2706