2752
2734
عنوان

سه تا بچه کوچیک دارم.

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 48 پست

ممنون دوستان. شوهرمم مدیر مدرسه هست. اون دو تا که مدرسه میرن. کوچیکه پرستار مناسب پیدا نمیکنم. راستش من 5 سال دستگاه گذاشتم بهم نساخت خیلی خونریزی هام شدید بود. دکتر گفت بهت می‌سازه باید برداری منم مجبور شدم بردارم. قرص خوردم چند ماه آنقدر حالم بد میشد که نگو. چند بار تا مرز سکته رفتم. قلبم 10 دقیقه می‌گرفت. حالت تهوع شدید. هر چی به شوهرم التماس کردم تو رو خدا جلوگیری کن گفت بچه سوم میخوام. حالا من بدبخت چه تقصیری دارم.بعصی ها واقعا شرایط رو نمیدونن فکر میکنن من مرض داشتم خودمو تو سختی بندازم

وقتی مادرهای امروزی روباقدیم طرف مقایسه می کنم ناخودآگاه دلم براشون می سوزه چقدرسختی کشیدندموندم چه جوری با هفت وهشت تابچه زندگی رواداره می کردندازخانه داری گرفته نون پختن .لباس شستن .باغداری .دامداری کلی هم اخرسرازشوهرومادرشوهر حرف می شنیدن ..الانم ازبچه ها ..

فقط موندم چه جوری مدیریت می کردند.امکانات الانم نداشتند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پرستار بگیره هر چی در میاره باید بده پول پرستار

بین ما خانم های شاغل مرسومه تا سه سالگی بچه کل درآمدمون پای بچه میره ولی ارزش داره البته شغل های رسمی و دولتی شغل های آزاد یا کم درآمد اکثرا مادرا شغل شون رو رها میکنن

ممنون دوستان. شوهرمم مدیر مدرسه هست. اون دو تا که مدرسه میرن. کوچیکه پرستار مناسب پیدا نمیکنم. راستش ...

ناشکری نکن گلم منم شاغلم میخام واسه سومی اقدام کنم سخت نگیر شوهرت حمایتت میکنه؟ 

2731
چه وایب مثبتی کیف کردم  فقط کامنت ها رو خوندم متاسف شدم بذای بعضیا

بنده خدا باوجود بارداری آزمون داده قبول شده تالحظه ی آخر کار کرده اونوقت میگن بچه برا چیته معلمی برا چیته خیلیا آرزوی شرایط استاتر رو دارن خداروشکر سه تا بچه داره تحصیلات داره شاغل هست چشم به هم بزنه میگذره این روزاش مگه اون دوتا بچه اش بزرگ نشدن این سومی هم بزرگ میشه الانم که میفته تو تابستون وقت داره به بچه هاش برسه تا مهر خدابزرگه

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

آره رسمی هستم. میترسم بچه مو دست پرستار بدم. مهد هم بره همش مریض میشه. دارم از فکر و غصه میمیرم. به شوهرم گفتم یا مادرتو میاری اینجا یا مرخصی بدون حقوق میگیرم. نمیتونم بچمو دست غریبه بسپارم😩

بنده خدا باوجود بارداری آزمون داده قبول شده تالحظه ی آخر کار کرده اونوقت میگن بچه برا چیته معلمی برا ...

واقعا دست آوردهای استارتر ب عنوان یه زن باریکلا داره نه از زندگیش زده نه از پیشرفت شخصیش

خدابزرگه .منم پارسال قبول شدم و اذر باردارشدم ناخواسته پسرمم ۴سالشه ‌الان ۵ماهمهو مدرسه داره تموم میشه راحتم . ولی مرخصیم شانسی یکسال و ۱ماه میشه . بخوام مهرسال بعد برم مدرسه دومیم میشه ۱سال و یک ماه اینا . البته من مادرم پیشمه کوچه بغلیمه . الانم همسرم کارش ازاده تا ۹،۱۰ خونست .منم همیشه صبحی ام ‌

شما حقوقو دو سوم گرفتید ؟ 

آره رسمی هستم. میترسم بچه مو دست پرستار بدم. مهد هم بره همش مریض میشه. دارم از فکر و غصه میمیرم. به ...

اگه شرایط داری تا یک سالگیش بدون حقوق بگیر بعد هم. انشالله ی پرستار خوب خدا سر راهت میذاره تو. خونه دوربین باید بذاری وقتی پرستار میگیری

ممنون از دلداری تون. بعصی وقتا فقط یه دلداری کوچیک آدمو آروم میکنه. همین😓😓هیچکی حال ما زنها رو درک نمیکنه. فقط خودمون می‌فهمیم. من هم ابتدایی قبول شدم هم دبیری. تو بارداری دو تا آزمون دادم. 2 تا دندون عصب کشی کردم. پارسال همش درد کشیدم. از درد دندون شب تا صبح نمیتونستم بخوابم و میگفتن بارداری برات انجام نمیدیم. مردم و زنده شدم. دو تا لیسانس دارم و یه فوق دیپلم. خیلی دوست داشتم معلم بشم. همون 2 ماه و نیم هم که رفتم خیلی مدیر مدرسه ازم راصی بودن. تا روز زایمان رفتم سر کار. خیلی سختی کشیدم ولی لذت آرزومو نچشیدم😐

واقعا دست آوردهای استارتر ب عنوان یه زن باریکلا داره نه از زندگیش زده نه از پیشرفت شخصیش

والا دقیقا.انشالله خیر بچه هاشو ببینه.

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

پیمانی هستیم. آره ولی رسمی میکنن دیگه. آزمون استخدامی قبول شدم. با بارداری خوندم. سر آزمون از دندون درد داشتم میمردم ولی خیلی دوست داشتم معلم بشم. نمیخوام ناشکری بچه رو بکنم ولی زهرمارم شد. همه میگن رزق بچت بوده رفتی سر کار. خودم تو دانشگاه معدلم 19و نیم بود. همیشه زرنگ بودم. دو تا بچه رو میتونستم درست هندل کنم ولی این سومی که اومده حتی نمیرسم دیگه به کارای خونه چه برسه برم سر کار. 🤦‍♀️🤦‍♀️

پیمانی هستیم. آره ولی رسمی میکنن دیگه. آزمون استخدامی قبول شدم. با بارداری خوندم. سر آزمون از دندون ...

ببین برو تو تاپیک من ببین یه خانم چهار فرزندی شاغل چطوری برنامه ریزی میکنه من تاپیک زدم این خانم اومد کامنت گذاشت

2706