2733
2734
عنوان

سه تا بچه کوچیک دارم.

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 48 پست

زمان مناسبي رو براي شروع كارت

و بچه دا  شدن انتخاب نكردي.

واقعا نميشه..من خودم تيو شرايط درسي بودم ك اول زايمان كردم بعد قبول شدم..و مرخصي گرفتم يك ترم..و بعدش پرستار تا بچه از اب و گل دربياد و برع مهد د واقعا پوستم كنده شد.

پرستار بايد بگيري

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براش پرستار بگیر از تیر ماه بگو کم کم بیاد تا عادت کنه به پرستارش

پرستار بگیره هر چی در میاره باید بده پول پرستار

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2731
خواهر شوهرم سه تا بچه رو اینجوری بزرگ کرد تازه اون مجبور بود بچه ها رو ساعت 6ببره از خونه بیرون خیلی ...

واای بچه ها گناه دارن.. البته اگر واقعا نیاز مالی داشته باشن چاره ای نیست

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

کیف کردم ماشالله بهت😍😍😍عزیزم تا مهرپسرت بزرگتر میشه نگران نباش میتونی مهد بذاریش یا نامه ی مرخصی ببین میشه گرفت چون۳تابچه داری الان بخاطر فرزندآوری واینا داستانا احتمالا باهات راه بیان

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
کیف کردم ماشالله بهت😍😍😍عزیزم تا مهرپسرت بزرگتر میشه نگران نباش میتونی مهد بذاریش یا نامه ی مرخصی ...

چه وایب مثبتی کیف کردم 

فقط کامنت ها رو خوندم متاسف شدم بذای بعضیا

2706