2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
دهم

من دهمم.ولی نیمه دومم.۱۶سالو چن ماه میشم دیه میگم ۱۷رشته ات چیع

اگه با نظراتم مخالفی خوشحال میشم ریپ نزنی (،بزنیم جواب نمیدم)        عاشقه رنگه چشاشم ،و صدایه خنده اش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگی های جهان ماله اوناس،مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خبع من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش )💔وعدمون باشع روزی ک دلتنگم شدی👍 منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد+یه روزی انقد موفق شم ،وقتی از کنارش گذشتم حسرت تو چشاش بدرخشه😉من دل نفرین ندارم ،پس دعایت میکنم ،به همان داغ بسوزی ک مرا سوزاندی💔👩‍🦯#دمت بیرم وه دوا ،تا دلت هونک بوا #منخرت
عزیزم خب نخوندی هااا...😂🥲 اتفاقا بعده اون جمله دیگه آدم سابق نشدم💔 بعد از مدت ها ک کات بودیم بش ...

آهاااا بد نوشتی خب ای بابااا تازه خوشحال شدم برات فکر کردم چقدر ذوق کردی پسره بیشعور☹

خیلی وقته چت نکردیم کات کردیم 

امروزم ازکنارش رد شدم تو دانشگاه:)

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚
من دهمم.ولی نیمه دومم.۱۶سالو چن ماه میشم دیه میگم ۱۷رشته ات چیع

تجربی ام تو چی از دست درسا پناه بردم ب اینجا فردا باید زیستو کامل شفاهی حواب بدم و هیچی نخوندم 

آهاااا بد نوشتی خب ای بابااا تازه خوشحال شدم برات فکر کردم چقدر ذوق کردی پسره بیشعور☹

دلم براش یه زره شده ....اونقدر ک نمی‌دونم روزا و شبا چطوری داره میگزرع💔

اگه با نظراتم مخالفی خوشحال میشم ریپ نزنی (،بزنیم جواب نمیدم)        عاشقه رنگه چشاشم ،و صدایه خنده اش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگی های جهان ماله اوناس،مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خبع من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش )💔وعدمون باشع روزی ک دلتنگم شدی👍 منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد+یه روزی انقد موفق شم ،وقتی از کنارش گذشتم حسرت تو چشاش بدرخشه😉من دل نفرین ندارم ،پس دعایت میکنم ،به همان داغ بسوزی ک مرا سوزاندی💔👩‍🦯#دمت بیرم وه دوا ،تا دلت هونک بوا #منخرت

ندارم 

یه موجودی از خودم بگم   فدا مدا همه نی نی سایتیام      سعی میکنم انرژی مثبت بدم ✌️✌️نیاز به درد و دل داشتی و خانوم بودی درخواست دوستی این کاربری فعاله و من گوش شنوات میشم 😘😘😘😘با افتخار محجبه💕💕ما یا هموطنیم یا هم عقیده پس بینمون دیوار نکش💓💓💓
تجربی ام تو چی از دست درسا پناه بردم ب اینجا فردا باید زیستو کامل شفاهی حواب بدم و هیچی نخوندم 

از تجربی چقد بدم میاد (موفق شی البته گلم)😂😂انسانی رفتم...خانم وکیل آینده ام😌😝

خیلی وقته چت نکردیم کات کردیم  امروزم ازکنارش رد شدم تو دانشگاه:)

😥😥😥خیلی حس بدیه نمیشه شوقی که وقتی میبینیشو قایم کنی و بعضی وقتا یهو میبینیش بعد یهو یادت میاد دیگه عشق تو نیست و سهم دیگریه اونجا غمی میشینه رو دل ادم که با کوچیکترین تلنگر اشک ادم در میاد 

2706