2752
2734
خدا که نفسامه ولی خدا یکی از بنده هاشو قلبم کرد که باهاش هیچ رابطه ای ندارم و باید همیشه اذیت بشم هم ...

محبوریم بسازیم و سازمون با ساز روزگار کوک باشه دیگه من که پیش خودم دیگه ندارمش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
کجاشوووووو دیدیییییی😂😂

پ چرا ما یدونه پروفت میبینیم😂

اگه با نظراتم مخالفی خوشحال میشم ریپ نزنی (،بزنیم جواب نمیدم)        عاشقه رنگه چشاشم ،و صدایه خنده اش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگی های جهان ماله اوناس،مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خبع من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش )💔وعدمون باشع روزی ک دلتنگم شدی👍 منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد+یه روزی انقد موفق شم ،وقتی از کنارش گذشتم حسرت تو چشاش بدرخشه😉من دل نفرین ندارم ،پس دعایت میکنم ،به همان داغ بسوزی ک مرا سوزاندی💔👩‍🦯#دمت بیرم وه دوا ،تا دلت هونک بوا #منخرت
منیش لریکم؟ یعنی شما لری؟

اعا لرم

اگه با نظراتم مخالفی خوشحال میشم ریپ نزنی (،بزنیم جواب نمیدم)        عاشقه رنگه چشاشم ،و صدایه خنده اش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگی های جهان ماله اوناس،مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خبع من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش )💔وعدمون باشع روزی ک دلتنگم شدی👍 منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد+یه روزی انقد موفق شم ،وقتی از کنارش گذشتم حسرت تو چشاش بدرخشه😉من دل نفرین ندارم ،پس دعایت میکنم ،به همان داغ بسوزی ک مرا سوزاندی💔👩‍🦯#دمت بیرم وه دوا ،تا دلت هونک بوا #منخرت
مهم ترین فرد زندگی من ...... داره میشه یه هفته که نیست .. @bts_ot7     @ژنـــرال؛ & ...

میفهمم درکت میکنم سخت ترشو کشیدم ایشالله اگه همو دوست داشته باشین ک برمیگردین ب هم 

خب فقط یدونه انتخاب میشه دیگه😂😂 مثل تلگرام نیست که تونستی حذف کنی عکس پروفایل تو؟ 

عیزم ازت تشکر کردم هااا ولی ندیدی😂🥲آخه گلم من میزنم میبینم پروف ندارم فک کنم هنوز تایید نشده .یا جایی دیگه هست من نمیبینم؟کاش اصن نمیومدم

2706