2752
2734
عنوان

همسایمون داره میمیره چیکارش کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 36 پست
هیچی تو نینی سایت بودم دیدم صدا جیغ میاد با مامانم و اجیم رفتیم بیرون دیدم همه همسایه ها جمع شدن دور ...

اگه فقط تو زنگ زدی بگو یه بزرگتر زنگ بزنه صدات بچه گونه ست جدی نگرفتن 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون بچه ست و بخواد کاری هم بکنه کسی جدیش نمیگیره  حتما چهار تا عاقل بالا سر مریض هستن که این ر ...

باشه بازم آدم نمیتونه‌ تو همچین شرایطی گوشی دستش بگیره اون بچه سه سالشم‌ هول میکنه 

باشه بازم آدم نمیتونه‌ تو همچین شرایطی گوشی دستش بگیره اون بچه سه سالشم‌ هول میکنه 

وا خب بنده خدا چکار کنه

درخت به سمتی سقوط میکنه که تکیه کرده ، پس حواست باشه به کدوم سمت تکیه میکنی...
اگه فقط تو زنگ زدی بگو یه بزرگتر زنگ بزنه صدات بچه گونه ست جدی نگرفتن 

نه بابا همه زنگ زدیم 

انقدر اعصابم خورد شد با داد باهاشون حرف زدن پدسگا😐

داره میمیره 

میگن بهش دست نزنید تا بیایم😐

نیم ساعت بیشتر شده نیومدن خبرشون