2737
2739

خیلی استرس دارم یکی از دوستام پیام داده میگ خواب دیدم فرهنگیان قبول شدی

خب اگ خوابه زن چمه که قبول نمیشم

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوابه ظن چپه

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
2731

چه مسخره :/

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
2738

خواب ظن چپه

یعنی خوابی که با حدس و گمان باشه

سلام 🖖 تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم صرفا نظر شخصیمه پس اگه باهام مخالفی راحت باش من دوستدارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 اگه بهتون درخواست دادم بدونید میخواستم پروفایلتون رو باز کنم دستم خورده(اینو گفتم چون معمولا زیاد اتفاق میوفته😂)
عزیزم خواب ظن چپه نه زن .

خب خواب ظن یعنی خواب شک دار ظن چیه

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽
خواب ظن چپه یعنی خوابی که با حدس و گمان باشه

یه جا دیگ شنیدم یکی گفت خواب خانوم چپه

2706