2733
2734
عنوان

کیا سزارین اختیاری انجام دادن یه سوال دارم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 34 پست
همون روز میگن بیا میری بستری میشی یه نیم ساعت معطلی داره بعدش اتاق عمل میری وبعد بیست دقیقه نیم ساعت ...

ممنون عزیزم ❤خیلی ترس از طبیعی دارم متاسفانه الانم به سختی سزارین اختیاری قبول میکنن دکترم هنوز جواب مطمعن بهم نداده یکم استرس دارم برام دعا کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برات نوبت میزنه میگه ساعت مثلا ۶بیمارستان باش میری اونجا تشکیل پرونده میدی یکم سوال جواب میپرسن و سو ...

حالا من از بیهوشی میترسیدم😅😅

دکتر بیهوشی آمد خودشو معرفی کرد 

دکتر خودم داشت میومد تو اتاق 

صداش کردم گفتم دکتر دکتر منو‌میخان بیهوش کنن 

😁😅😅😅😁😁دکترم آمد پیشم گف خانم فلانی می‌ترسی ؟

گفتم آره دکتر 😰.       🤣🤣🤣.     دکترم ب دکتر بیهوشی گف مریض منو سر‌ کن ،بیهوش نکن🤣🤣🤣🤣

بچه دنیا آمد صداشو شنیدم 😍😍😍😍آماده کردن ک ببرنش بخش،نشونم دادش جوجم داشت گریه میکرد،لپش رو‌چسبوند ب لبم ساکت شد🥺😍😍آمد ببرش باز گریه کرد🥺بازم چسبوندش ب لبم بوسش کردم ساکت شد بردش😍😍😍😍

کلا سر س تا سزارین هام سر بودم

ممنون عزیزم ❤خیلی ترس از طبیعی دارم متاسفانه الانم به سختی سزارین اختیاری قبول میکنن دکترم هنوز جواب ...

ن عزیزم اصلا استرس نداشته باش و بهش فکر نکن ک ذهنت بهم بریزه ،ان‌شاالله عمل راحتی رو پشت سر میزاری♥️

ممنون عزیزم ❤خیلی ترس از طبیعی دارم متاسفانه الانم به سختی سزارین اختیاری قبول میکنن دکترم هنوز جواب ...

به خوشی نی نی روبغلت میگیری 😍 بله من تجربه زایمان طبیعی توی ۲۰ هفته داشتم خیلی خیلی سخت بود چه برسه که بچه ۳۸ ۳۹ هفته باشه .برای من سزارین اختیاری خیلی عالی بود البته برای ۴سال پیش الان شرایط فرق کرده ودکترا خیلی سخت میگیرن البته اگه ازنظرمالی شُل کنی کدوم دکترازپول میگذره قبول میکنن حتما 

حالا من از بیهوشی میترسیدم😅😅 دکتر بیهوشی آمد خودشو معرفی کرد  دکتر خودم داشت میومد تو اتاق& ...

عزیزم خدا برات نگهش داره 😍منم شنیدم بی حسی بهتره چون بعد از بیهوشی کلی درد به آدم هجوم میاره 

2706