2733
2734
عنوان

در مورد روتین پوستی هر سوال دارین بپرسین

| مشاهده متن کامل بحث + 1134 بازدید | 127 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی ممنونم قشنگم حتما روغن نارگیل بهتره یا ارگان؟

خواهش میکنم .من ارگان استفاده کردم ازش نتیجه گرفتم ..بنطرم . ..چرب بکنی مهم نیست چ روغنی باشه کافیه فقط چربش کنی تا موخوره نگیره 

سلام دوستای خوبم .شما ک داری امضای بنده رو میخونی میشه ازت خواهش کنم‌😥برای خوشبختیم برام صلوات بفرستی انشالله ک صد برابرش ب زندگی خودتت برگرده ....خدایاااا تنها امیدم تویی میدونم ک نا امید از درگاهت برنمیگردم ب وقتش جوابو خواهی داد 😊

[QUOTE=336485956]شوینده هرروز دارم ولی تونر نه  البته ارایش هم ندارم وقتی آرایش کنم تونر میزنم [/QUOTEپوستت چربه ؟؟؟؟

سلام دوستای خوبم .شما ک داری امضای بنده رو میخونی میشه ازت خواهش کنم‌😥برای خوشبختیم برام صلوات بفرستی انشالله ک صد برابرش ب زندگی خودتت برگرده ....خدایاااا تنها امیدم تویی میدونم ک نا امید از درگاهت برنمیگردم ب وقتش جوابو خواهی داد 😊
2731
بله

اجی هفته یبار لایه بردار بزن چربی پوستو کم کنه ..سرکه سیب با پنبه بمال ...یا پودر سدر و حنا بی رنگ ابلیمو رو مخلوط کن بمال صورتت