2733
2734

شما به کنار، اونی که با این شرایط میخواد ازدواج کنه خیلی دل داره

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زمان پدرا با الان فرق داشت.الان قیمتها نجومی بالا می‌ره حسرت همه چی ب دل آدم میمونه.الان کم کم ماهی ...

خب دیگه همه چی گرونه ولی دروامدا همونه

چطور بخره از کجا بیاره

پدرم همه چیو مهیا کرده کمبودی ندارم

شوهرمم نداشته باشه با کمک هم کار میکنیم به دستش میاریم

2731

فقط اونایی میتونن قبول نکنن که خودشونم همچین درآمدی داشته باشن

وگرنه خانوم های خانه دار که هیچ تصوری از پول درآوردن ندارن چرا باید انقد توقعشون بالا باشه؟!

جالبه واقعا

چقدر دوستون دارم😂❤️ میشه علتشو بگید

دلیل اینکه منو دوست دارید لطف بسیار شماست

دلیل اینکه با همچین مردی ازدواج نمیکنم اینه که توانایی حمایت مالی زندگی مشترک رو نداره

مسایل مالی عشق رو فرسوده میکنه مخصوصا اگر در حد ناتوانی در تامین مایحتاج اولیه باشه

این آقا یا خیلی جوانه 

یا خیلی دیر به فکر اشتغال افتاده

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
خونه نداشته باشه اوک ولی ماشین داشته باشه لاقل یه پراید اردی اره  مگه باباهامون از اول همه چ ...

مقایست اشتباهه، اون زمان تورم نبود، من یادمه بچه بودم قصد داشتیم خونه عوض کنیم هرساله خونه ارزون میشد، تهیه مسکن راحت بود، هرچندسال یکبار مسکن یه مبلغ کمی گرون میشد، نه مثل الان!

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
فقط اونایی میتونن قبول نکنن که خودشونم همچین درآمدی داشته باشن وگرنه خانوم های خانه دار که هیچ تصور ...

چون خانم های خونه دارم هزینه های زندگی دست شون اومده ، الان ی بچه مدرسه ای روزی شصت تومن فقط هزینه خوراکی مدرسه میخواد در کم ترین حالتش

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.
سلام چون شرایط مالی تشکیل زندگی نداره و مسائل مالی میتونن علاقه رو تبدیل به عدم علاقه کنن

حرف شما درسته 

مگه اینکه چند سال فرصت بده بهش شرایطش ی مقدار بهتر کنه تو این تورم و گرونی سخته البته 

ما خونه داریم ماشینم داریم‌اما انقدر به خاطرش زیر بار قرض و قسط رفتیم‌که من واقعا بریدم دیگه

2706