2733
2734
عنوان

بزنید برقصید😂😏هه قانون جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 3381 بازدید | 195 پست
برو خط جدید بخر اینجا ویرایش بزن رو خط جدید 

تو همین فکرم

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر کنم خانم تهرانی قصد کرده یه حال اساسی به کاربرای سایت بده منتها از نوع ضد حالش

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
2731

💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

سلام

تاپیک رو بخونین:

⬇️⬇️⬇️

https://www.ninisite.com/discussion/topic/11576480

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.

منی که مشکلی ندارم😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
من که با خط خودم عضوم نزدیک ۵ ساله برام تا حالا پیام نیومده🤔

برای عموت رفته چون😂

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

خب چراباخط یکی دیگه عضومیشید؟ 

نکنیداینجوری 

تعلیق میشید،۱ماه صبرکنیدودرخواست رفع تعلیق کنید 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

گل بود به سبزه نیز آراسته شد 

این قانون شامل کاربری هایی که چند سال پیش تعلیق شدن هم میشه؟

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2706