2733
2734
عنوان

شوهرم بسیار کثیفه خودشو نمیشوره

| مشاهده متن کامل بحث + 2647 بازدید | 74 پست

اینا حتما باسن مبارک رو دست نمیکشن مثل خارجیا دیگه؟

حیوونا آفریده های زیبای خدا هستن که همیشه میشه ازشون یاد گرفت میشه باهاشون شاد شد منم یه گربه ملوس دارم اما خب یه بار که تاپیک زدم گفتن تو این سایت تاپیک زدن ازشون ممنوعه بخاطر مغایرت با فرزندآوری😐اولا که تضادی نداره دوما همه قرار نیست زیاد بچه بیارن😑 یه بار تو تلویزیون یه زیرنویس خوندم که تک فرزندها احساس تنهایی و افسردگی و ... دارن لطفا حداقل نگید بخاطر کمبود نیروی کار بچه بیاریم ! یا اگه یک بچه بیاریم متهم بشیم به خودخواهی ! همه اینا رو نوشتم که بگم بچه نعمته ولی برای پدر و مادری که عاشق هم باشن اعصاب فرزندداری رو داشته باشن و در کنارش امکانات مادی نه اینکه توی چهل سالگی مستاجر باشن و هر سال بخوان دلهره داشته باشن که چقدر به اجاره بها اضافه شده.. من وقتی میبینم پسر شش ساله دور میدون اصلی شهرم با یه ترازو میشینه وقتی صدای موتوریای زباله گرد که میان سراغ سطل آشغال نزدیک خونمون میشنوم وقتی ماشین یه معلم پرایده و ماشین یه بلاگر پرادو وقتی مشکلات خودمو میبینم و احتمال میدم برای بچم دو برابر بشه همینا روی تصمیم من برای تعداد فرزندی که بیارم تاثیر میزاره با صد میلیون هم چیزی حل نمیشه .. من نمیگم ما هم استعمارگر بشیم تا اقتصادمون مثل امریکا و اروپا بشه چون ما همین منابع طبیعی خودمون به باد ندیم خیلیه😄.  اما اون بچه رو زن میاره همون زنی که اینجا هر روز داره از مشکلاتش میگه ولی کسی نیست که بهش گوش کنه و وقتی خواست سقط کنه یه نفر پیدا میشه که بگه سقط برای سلامتیش بده ! بنظر من این سیاست به فرزندآوری ضربه بیشتری میزنه تا سگ و گربه😁
😐من بودم خودکشی ناموفق میکردم مهمون میاد خونه هواسم ب جوراباش هست کثیف نباشه حالا فکن یکی یسره با ن ...

حالا اگه جوراب مهمون کثیف باشه مثلا چیکار میکنی؟ از پاش درمیاری؟  

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
میگه شستم ولی ببخشید بو رو من متوجه میشم و خودم گاها مایع دستشویی و برمیدارم ببینم اصلا سمت مایع میر ...

شوهر منم همینجوریه میره دستشویی اصلا مایع نمیزنه دستشو با آب خالی میشوره من این موصوع رو یک سال بعد از ازدواج فهمیدم بارها بهش گفتم ولی میگه من از بچگی همینجوری عادت کردم من مجبورش میکنم یه روز درمیون حمام کنه و قبل از سک.س خودشو بشوره وگرنه پیشش نمیخوابم کلا از نظافت بیزاره منه بیچاره همش مجبورم ملافه هارو تند تند بسورم و لحاف رو بدم خوشکشویی بعضی وقتا هر چی اصرار میکنم قبل از خواب دوش بگیر از سر کار اومدی عرق کردی گوش نمیده میگه حال ندارم😔🤢

فرض کن داری با ی غربی زندگی‌میکنی اونام دسمال میکشن میان بیرون

🤣🤣🤣🤣مرزای مثال زدنو جابجا کردی خواهر 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2706