2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیتزا مخلوط

گوشت دوست ندارم ،فقط سوسیس کالباس

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2731
باردارم ضرر داره از یه طرف دیگه هم معده ام مشکل پیدا کرده چیز تند بخورم بیچاره ام

ببخشید بارداری تاپیکم باعث شد دلت بکشه🥲❤️

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
تو منی 

هیچ وقت ریسک نمیکنم چیز جدید امتحان کنم چون گند میخوره توش

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊
ببخشید بارداری تاپیکم باعث شد دلت بکشه🥲❤️

نه عزیزم چه حرفیه🌹

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

چانو 

چیکن با سس آلفردو 

استیک 

پپرونی

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
پیتزا مخلوط امریکایی بدون گوشت و مرغ

پیتزا لوکس امریکایی هم معرکه اس

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
باردارم ضرر داره از یه طرف دیگه هم معده ام مشکل پیدا کرده چیز تند بخورم بیچاره ام

تندی نخور سادشو بخور..چه ضرری بابا من از اول بارداریم تا روز زایمانم مدام پیتزا و بقیه فستفودی ها رو میخوردم بچم الان ۳ ماهشه خداروشکر سالمه

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
تندی نخور سادشو بخور..چه ضرری بابا من از اول بارداریم تا روز زایمانم مدام پیتزا و بقیه فستفودی ها رو ...

آخه پپرونی کلا تند هست

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
2706