2733
2734

من این افکار رو مثل ابر گذرا در نظر گرفتم که دارن رد میشن و میرن و منم نقشی توشون ندارم. چون حس عذاب وجدان داری باعث تشدیدش میشی فقط. 

مدام یادآوری کن که اینا حرفهای تو نیست و تو هم مقصر نیستی. دارن رد میشن و میرن

There’s a fire starting in my heart. Reaching a fever pitch and it’s bringing me out the dark.Finally , i can see you crystal clear

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از سال ۷۷تا ۱۴۰۰مبتلا بودم هر سال بدتر و بدتر شدم اونقدر داغون بودم که حد نداشت تو نماز می اومد سراغم تو حسینه تو دعا چه موقعی که مشغول کارام بود و هر جا که فکر کنی زندگی برام زهر شده بود استرس و اضطراب و عرق سرد بعد از اون کلافه ام کرده بود و سر همه داد میزدم پرخاشگر شده بودم  فقط اینکه تمام جوانیم از بین رفت با این وسواس نمیتونستم به کسی بگم یعنی نمیدونستم چطور بگم فکر میکردم تو دنیا فقط من اینطورم الان بعضیا میگن خودتو مشغول کن یا ذکر بگو صلوات بگو اینا هیچ فایده نداشت برا من یعنی چطور بگم مثلا داشتم صلوات میدادم او توهین یا تصویر می اومد تو ذهنم و آرامشم رو بهم می زد اصلا نمیتونستم قران بخونم

2731
اگ هستی بیا بگو عزیزم ممنون میشم

سلام ببخشید که دیر شد مهمان داشتم الان فرصت کردم بیام حقیقتا دو سال پیش تو همین نی نی سایت گقتن سخنان استاد رائفی پور در مورد وسواس فکری مذهبی گوش کنید(سرچ کنی میاد بالا) منم سرچ کردم و اینطور بود که من گفتم خدایا تو که میدونی من چقد دوست دارم تو رو قبول دارم کتابت رو قبول دارم فرستاده هات رو قبول دارم و میدونی  اینایی که میاد تو ذهنم من نیستم اینا وسوسه شیطان پس کار شیطان گناهش با من ننویس و همینطور با خدا حرف میزدم و به محض اینکه اون توهین توی ذهنم می اومد میگفتم عیب نداره یعنی چطور بگم بی خیالش میشدم میگفتم بگو شیطان خدا دیگه با من کاری نداره گناهش پای تو هست اینطور از استرس و اضطرابم کم میشد و باعث میشد کمتر بهش فکر کنم و کم کم به طرز معجزه آسایی کلا از بین رفت  

میدونی اون احساس گناهه باعث میشه بیشتر بهش فکر کنی و هی بدتر و بدتر بشی وقتی بگی خدا کاری بهم نداره و گناه من نیس کم کم راحت میشی ان شالله که تونسته باشم کمکی کرده باشم  بخدا فک نکنم وضعیتت از من بدتر باشه من تقریبا۲۳گرفتار بودم الان دو ساله دارم زندگی میکنم قشنگ هر شب قران میخونم نمازم رو میخونم حسینیه میرم دیگه از اون خبرا نیس اگرم حالا هراز گاهی بیاد سراغم محلش نمیزارم