2752
2734

خب انقد مخالفشو به زبون بیار که حاکم ذهنت شه

میخوای بی طرف باشی هم مدام بگو من با همه‌ی دین ها و همه‌ی افراد و اعتقادات در صلحم

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر بار که همچین فکری اومد ذهنت بگو استغفرالله ربی اتوب الیه

یکی نزد حکیمی آمد و گفت: خبر داری فلانی درباره‌ات چه‌قدر غیبت و بدگویی کرده؟حکیم با تبسم گفت: او تیری را به سویم پرتاب کرد که به من نرسید؛ تو چرا آن تیر را از زمین برداشتی و در قلبم فرو کردی؟ .  امام زمان نمیخوای بیای؟ بیا دیگه :)خدا شکرت بابت همه نعمتات دوست دارم  
2731
😂چه لحن بچه گونه ای گفتی😂❤️

😂منم تو نی نی سایت شنیدم..گاهی ادم اینجوری میشه واقعا

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

من با این راه حل جواب گرفتم.

وقتی ذهنم توهین میکنه میگم خداجون خودش میدونه من دوسش دارم اینا حرفای ذهنمه.خدا مثل آدما از روی حرفام قضاوتم نمیکنه بلکه ته دلم رو میبینه و میدونه که نیت بدی ندارم پس بیخیال.

رفته رفته این افکار تموم شدن😍

من از این جور وسواسا زیاد داشتم اگر هروقت میاد تو ذهنت عصبی بشی و بخوای پسش بزنی بدتر میشه هر وقت این فکرا اومد تو سرت اهمیت نده و خودتو با یه چیزی مشغول کن کم کم خوب میشه

2706