2752
2734
عنوان

نظرتون راجب شاغل بودن زن چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1098 بازدید | 85 پست
معذرت قبول ندارم.   جاریم خانه داره. مثل آب خرج می کنه.و خوشگذرونی و .......به نسبت منکه شاغلم. ...

نمیگم خرج نمیکنن بحثم اینه که خیلیا غرورشون اجازه نمیده نصرف کننده صرف باشن

گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

گفتم به استارتر ... یه استقلال مزخرفی دارم.. یا شخصیتمه نمیدونم اصلا دلم نمیخواد از کسی چیزی بخوام.. ...

🌹🌿 چه جالب 

من ولی آقا حقوق گرفتنی قشنگ میرم به اقا میگم یالا روزی منو که خدا بهت داده تا برسونی به دستم

برسون به دستم دیگه 😅

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚
2731

به نظرم کار کردن برای زن خیلی واجبه،خصوصا تو جامعه ی ما که زن ها حق و حقوق کمی دارن.

مهریه قسطی میشه به سالی یک یا دوسکه و...

نیازی نیست پول شارژ نت را هم همسرت بده

اجتماعی هستی و تو دخمه ای به اسم آشپزخونه عمرت هدر نمیره.

اعتماد به نفس زن تقویت میشه و با رسیدن به استقلال،پس فردا نمیگه کتک خوردم کبود شدم ولی نگید طلاق چون شرایطش را ندارم.

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
خواستم بگم افتخار میکنم به وجودتون🌸

فدای شما🌹❤️😘

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...