2752
2734
عنوان

نظرتون راجب شاغل بودن زن چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1098 بازدید | 85 پست

من کلا بخش زیادی از هویتم رو کارم تشکیل میده.

براش زحمت کشیدم درس خوندم و حتی زندگی مشترکم رو هم مدیون شغلمم.

بنابراین به نظرم کار کردن بدیهی ترین چیز ممکنه.

اما خب خیلی‌ها نظرشون فرق می‌کنه بنا به هر دلیلی نظر اون ها هم محترمه و بر اساس شرایط زندگی خودشون.

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨

کار کردن و استفاده از مدرک تحصیلی و وجهه اجتماعی داشتن برام خیلی مهمه خانه داری منو راضی نمیکنه 

یه عده یه جوری میگن تحصیلات شعور نمیاره انگار ترک تحصیل شعور میاره !! اگه شما چند مورد بی شعور در قشر تحصیل کرده دیدید ما خیلی بیشترش رو بین افراد کم سواد و ترک تحصیلی دیدیم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ربطی نداره 

من شاغل نیستم ولی رفتوامدم بااطرافیا عیدتا عیده

رابطه تلفنی و خاله خانباجی هم بااحدی ندارم

عنان زندگی دستمه 

یه روز خونه نباشم کلافم 

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
رفت و آمدها رو قبول ندارم.  من با جاریهام که خانه دارند دقیقا به یه اندازه رفت و آمد داریم. و م ...

خانواذه همسرم خیلی رفت امد دارند  همش هم مادرشوهرم دعوت میکنه  دوسه باری خیلی غیر مستقیم بدون اینکه همسرم متوجه بشه بی حرمتی شده و من دوست نداشتم

خانواذه همسرم خیلی رفت امد دارند  همش هم مادرشوهرم دعوت میکنه  دوسه باری خیلی غیر مس ...

منم مادرشوهرم اهل دعوته ولی از خدام بود. چه من که شاغل بودم چه جاریام که خانه دار دوست دارند  ولی قضیه شما که می گی بی احترامی می کنه فرق داره

بهترین کارو میکنی عزیزم ولی  بنظرم بهونش باید یکاری باشه

نه بهونه نمیخواد 

وقتی مادرشوهرم دائم بخواد دعوت کنه ما میگیم نمیایم 

فقط هفته ای یکبار میریم سرمیزنیم به پدرمادرا و میایم 

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
منم مادرشوهرم اهل دعوته ولی از خدام بود. چه من که شاغل بودم چه جاریام که خانه دار دوست دارند  و ...

بیین بی احترامیی خیلی ریز حتی همسرمم باور نمیکنه خانوادشو دوست داره ولی اصلا نمیشناستشون..    و مردها انقدر دغدغه دارن دوست ندارم همش بنالم...  

خانم خانه دار هست که تمامی امورات منزل از جمله 

حساب کتاب درآمد همسرش دستش هست و به خوبی مدیریت می‌کنه و باعث پیشرفت زندگیشون شده 

خانم شاغل هم داریم از صبح تا شب سر کار هست حقوقش دو دستی تقدیم همسرش می‌کنه صرف کرایه خونه و قبض و مایحتاج زندگی میشه و ریالی پس انداز نداره و هنوز تا یک کافه نرفته یک شام رستوران نخورده 

یک ادکلن گرون قیمت نداره 

پس تنها شاغل بودن یا خانه دار بودن مهم نیست 

اینکه آدم در هر جایگاهی که هست به خوبی تحلیلی از دخل و خرجش داشته باشه و همه جوانب زندگی  را سنجیده مدیریت کنه مهمه

خانم های شاغل از دید من جسور ،اجتماعی و قدرتمند تر هستند چون قدرت اداره دو تا شغل خانه داری و خارج از منزل را همراه با هم دارند و این قابل تحسین هست 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2706