2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
امتحان کردی تا حالا؟منم چند،سال درگیر بودم با این قرص کامل خوب شدم جوری واژنم درد داشت و خشک بود که ...

اره منم خشکی دارم چندباردکتربرام نوشته پیش دوتادکتررفتم همینودادن این برای عفونت باکتری خوبه قارچودرمون نمیکنه

کاربران گرامی لطفان درخواست دوستی ندیدت تاشرمندتون نشم درخواست قبول نمیکنم چه زن باشه  چه مرد سوالی داری تو هرپستی دیدیت منو ازم بپرس 🙏 لرفارسم 36سالمه ومتاهل ومادر دوتابچه   بانظرمم مخالفی مشکل ازخودته😐ریپ نزن جوابتونمیدم ٱقایون تگم نکنید لایک نکنید ریپ نزنید  توتاپیکهای سیاسی مذهبی درموردتاریخ باشه درمورددعا وجن وطبیعت منو تگ کنید مرسی اینکه امضاموخوندی🥰 اگه اهنگ خوب سراغ داری معرفی کن بهم ممنون میشم حس شیشمم خیلی قویه ولی شرمنده برای کسی نظرنمیدم  مثل این میمونه که علم غیب دارم دینم اسلام مذهبم شیعه 
اره منم خشکی دارم چندباردکتربرام نوشته پیش دوتادکتررفتم همینودادن این برای عفونت باکتری خوبه قارچودر ...

برای قارچ هم خوب بود من از وقتی استفاده کردم قارچمم برطرف شد.به مدت طولانی استفاده کن شاید نیاز شش هفت ماه بخوری

برای قارچ هم خوب بود من از وقتی استفاده کردم قارچمم برطرف شد.به مدت طولانی استفاده کن شاید نیاز شش ه ...

خداراشکرخوب شدی اره دوسه روزدیگه برم به دکترم بگم بنویسه

کاربران گرامی لطفان درخواست دوستی ندیدت تاشرمندتون نشم درخواست قبول نمیکنم چه زن باشه  چه مرد سوالی داری تو هرپستی دیدیت منو ازم بپرس 🙏 لرفارسم 36سالمه ومتاهل ومادر دوتابچه   بانظرمم مخالفی مشکل ازخودته😐ریپ نزن جوابتونمیدم ٱقایون تگم نکنید لایک نکنید ریپ نزنید  توتاپیکهای سیاسی مذهبی درموردتاریخ باشه درمورددعا وجن وطبیعت منو تگ کنید مرسی اینکه امضاموخوندی🥰 اگه اهنگ خوب سراغ داری معرفی کن بهم ممنون میشم حس شیشمم خیلی قویه ولی شرمنده برای کسی نظرنمیدم  مثل این میمونه که علم غیب دارم دینم اسلام مذهبم شیعه 
ان شاء الله شما هم خوب بشی .برو آزاد بگیر 

انشاالله چشم