2733
2734
عنوان

چرا طلا ریزش کرد😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1905 بازدید | 79 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

اشکال نداره ما پارسال اوایل خرداد، 210 میلیون رو قیمت 2750 خریدیم، بعدش تا 2180 هم اومد

تو مبالغ بالا خیلی ضرره، درسته الان حساب کنیم ضرر نکردیم، اما اگه میذاشتیم 6 ماه بعد تو کف قیمت خرید میکردیم، 20 گرم بیشتر میتونستیم بخریم، اما به هر حال این چیزا هم وجود داره غصه نخور بدتر از مبلغ بالای ما که نیست 😅

ماهیان                                          از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند،                                                           و چون دریا آرام شد،                                              خود را اسیر صیاد دیدند....                                      تلاطم زندگی حکمت خداست                                    از خدا دل آرام بخواهیم                                                   نه دریای آرام...
والا همون ۳و پنصد و خورده هم زیاده . من پدرم دراومد یه مقدار کم پس انداز کردم میخواستم دست دو بخرم ...

به نظر منم واقعا الان خیلییی گرونه  ارزش نداره بخری  ارزون شد مام می‌خریم انشاالله

اسمم نظر همسرمه
2706