2733
2734

والا دختر من ۱۴ سالشه پارسال تابستون چند بار با دوستاش  کافه و شهر بازی سر پوشیده رفتن.کلاس زبانم خودم میبرم برگشت خودش با تاکسی میاد.ولی حواسم هست دیر نکنه

خداروشکر تو دوستاش چند تایی ماماناشون حساسه کافه اینا بخوان برن باهاشون میره من خیالم راحته.ولی کلن تنها بخواد جایی بره فعلن اجازه نمیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من همش میگه حوصله ام سر رفت .حتی به کنکور هم اهمیت نمیده میگه اونایی که خوندن چی شدن و..

همراهیش کنید

من اگه دختر ۱۶ساله داشتم،  باهمدیگه بیرون میرفتیم و وقت میگذروندیم.  یا با دوستش و مادرش هماهنگ میکردیم برا بیرون رفتن یا خونه همدیگه رفتن. 

شاید در حد محله میذاشتم بره یه دور بزنه برگرده ولی خارج از محله،  نه. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2731
الان چند سالتونه؟  دختر من به درساش زیاد اهمیت نمیده فقط دور دور

۲۰ سالمه

طبیعیه خب ولی بخواین زیاد سرکوبش کنین اصلا خوب نیست نه درسشو بهتر میکنه نه رفتارشو

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍
باید کنترل شده بیرون برن  مسئله ساده ای نیست

دخترم گرافیک میخونه یا میگه بریم عکاسی یا وسایل بخریم و...یه وقتایی با خودم میریم یه وقتایی واقعا نمیتونم با دوستاش میره

۱۷ سالمه دوست خاصی ندارم باهاش برم بیرون ولی رفت و آمدم با تاکسیه اگه بخوام برم بیرون اگرم خودم بخوام مامانم یا بابام میبره ولی درکل میگن خودت برو

البته وقتی ۱۵ سالن بود یکی دوبار بزور اجازه گرفتم ازشون رفتم کافه با همکلاسیام اون موقع سختگیر بودن

یادمه یبار میخواستم تا پارک نزدیک خونمون برم به گربه ها غذا بدم مامانم بد رفتار کرد دنبالم راه افتاد با اینکه دبیرستانی بودم 

و دیدن اینکه چقد بی اعتماده باعث این شد که الان دیگه رغبت ندارم بیرون و گشت و گذار برم با مامانم

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍
دخترم گرافیک میخونه یا میگه بریم عکاسی یا وسایل بخریم و...یه وقتایی با خودم میریم یه وقتایی واقعا نم ...

خب چه اشکلی داره از نظرتون که بیرون بره؟یکم محدودیت واسش بزارین ولی

من خودم تا الان خیلی کم با دوستام بیرون رفتم اصلا عقده شده تو دلم🥲

من ک 19 سالمه و درحال جدا شدنم هیچ آزادیی ندارم 😂😂💔😐

ازدواج کردی جدا میشی یا از خانواده جدا میشی؟

140۳/۳/۱ ❤️🙈💬 و در پایان ...دلم فریاد بود ، در نگاهم اشک ، در گلویم بغض اما بلند تر از همه میخندیدم!! 🥲 👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. بلکه ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜🚶‍♀️از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌 دوام آوردن قوی ترمون نمیکنه گاهی قدرت در رها کردنه..🤙 من تاریخ آن شبی که از عمقِ وجود گریستم را دقیقا به خاطر سپردم؛ نه برای آن شب ، بلکه برای آن صبح ، برای آدم دیگری که روزِ بعد به آن تبدیل شده بودم...!.
2706