2737
2734

چن ساله میگم از شنبه شروع میکنم بهترین خودم میشم ولی هیچوقت عمل نمیکنم به حرفام و فرصتان همینطوری میرن مثلا میگم امروز دوصفحه کتاب میخونم  اتاقمو تمیز میکنم  واقعا چیکار کنم دیگه ؟راه حل چیه؟ شما هم مثل منین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
نه دیگه دانشجویم  ولی وقتی کنکوری بودم سر همین تنبلی درس نخوندم

آخی 

اول یک برنامه برای یک ساعت بنویس اونو انجام بده وقتی انجام دادی بقیش بنویس و انجام بده ذهن وقتی برنامه کمتر باشه راحت تر انجامش میده

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤
بله خیلی خوشحال میشم بشنوم

یکم زیاد میشه ولی بزار اول از خودم بگم بعد برسیم به راه حل 

تو دوسال اخیر بیستا کار عوض کردم چرا ؟ چون عادت دارم همش یه چیز رو شروع کنم وسطش برم یه کار دیگه شروع کنم حالا میخواد یه شغل باشه یا تمیز کردن اتاقم باشه 

چندین بار اومدم برنامه رو کاغذ نوشتم و یه سری هارو انجام دادم یه سری هارو نه گاهی هم کلا هیچ کدوم 

ایندفعه اومدم کارها و تیکه تیکه کردم اینحوری نوشتم 

صبح ساعت ۹ بیدار شو 

مسواک بزن

جورابت رو بشور

آماده شو 

ببین اینحوری خرد خرد کردم خیلی وقتا هست دیر تر بیدار میشم یادم می‌ره جورابم رو بشورم و میگم اصلا ولش کن کن که سر تایم بیدار نشدم بزار بزنم زیرش ولی این تیم زدن روی کاغذ باعث میشه به مرور تبدیل به عادت بشه نوشتنش باعث نمیشه تو همه رو انجام بدی ولی باعث میشه بخش زیادی از کار رو پیش ببری 

فقط خودت رو مجبور کن چند تا کار ساده تو لیست رو انجام بدی و تیک بزنی مثل مسواک شستن جوراب بیدار شدن یا هر چی که ساده تره 

و حتما حتما حتما شاید از نظرت مسخره بیاد ولی رو کاغذ بنویس حتما خیلی ها گفتن و شاید میگم که بنطر یه راه کار پیش پا افتاده باشه ولی مغز عادت می‌کنه مغزت عادت می‌کنه به اینکه اون لیست تیک بخوره تا از خودش راضی باشه 

ممنونم از توصیت  پس به جای برنامه یک روزه ،یک ساعته بنویسم؟

بله تو ذهنت برنامه کل روزت باشه ولی فقط برنامه یک ساعت روی کاغذ بیار بعد کم کم بقیش 

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤
یکم زیاد میشه ولی بزار اول از خودم بگم بعد برسیم به راه حل  تو دوسال اخیر بیستا کار عوض کردم چ ...

راه حل خوبیهه خیلی ممنونم از توضیحاتتون🌷🌷🌷🌷🌷💗💗

طبق گفتتون کار ها رو باید ریز ریز کنم که سخت به نظر نرسه

2706