2733
2734
عنوان

هزینه های عروسی به عهده ی داماده یا پدر مادرش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 671 بازدید | 69 پست
کآش بابای من داشت به داداشم میداد  الان تو این وضعیت اقتصادی اگه خانواده ها کمک نکنن ک هیچ پسر ...

کاملا سنجیدم و گفتم

پسری که همه هزینه هاش رو پدرش باید تقبل کنه تا آقا بشینه پای سفره عقد به درد زندگی نمی خوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پدرم به داداشام خونه داد ولی جشنشون رو خودشون گرفتن طلاهم خودشون فقط زیرلفظی و نشون رو مادرم داد

ولی خودم خونه رو بازم بابام داد و کل خرجی که خانواده همسرم برام کردن یک زنجیر پلاک بود که سر عقد بهم دادن کل مخارج عروسی رو هم خودم و همسرم باهم دادیم

موقعی ک با همسرم رل بودیم  من قبول نکردم برم طبقه بالاشون  زندگی کنم   واس ...

خدا خیرشون بده چ باشعور بودن ب فکر اینده بچشون بودن.

حالا پدرشوهر من خونه داده بشینیم ولی حتی ب ناممون نمیزنه نکنه بفروشیم جابجا کنیم یا هرچی.

2731
اخه انقد هزینه ها بالاست ک نمیشه همه ب عهده پسر باشه.ی جووم ۲۷ ۲۸ساله مگه چقد از خودش میتونه پس اندا ...

حمایت با اینکه همه هزینه ها رو پدر باید پرداخت کنه شازده بشینه پای سفره عقد خیلی فرق می کنه

حمایت میشه کاری که پدر شوهر استارتر انجام میده یعنی بهشون یه خونه دادن که بشینن نه مثل پدر استارتر که تا هدیه شب یلدایی رو هم پدر باید تامین کنه

نقش پسری که می خواد زندگی تشکیل بده پس چیه؟!!

برای برادرمم پدرم همینطور خرج کرد اما شوهرم صفر تا صد هزینه خرید و عروسی خودش داد کسی کمکش نکرد دختر ...

به خدا .

اخه بدبختی اینه من شوهرم نداره که بخواد عروسی بگیره

پیش خودم میگم مگه من چی کم داشتم که باید این مدلی باشه همه چی  

حرفتون مسخرس.تو خودت کار کنی پس انداز کنی بعد بچت بخواد عروسی کنه.میشینی دست رو دست میزاری بره وام ب ...

چرا فکر نمی کنید که توقعات شما مسخره هست

پسری که حتی عرضه نداره یک کدام از هزینه های عروسیش رو خودش تامین کنه و برای همه چی باید چشمش به دست پدرش باشه یا درست تربیت نشده یا وقت ازدواجش نیست

حمایت با اینکه همه هزینه ها رو پدر باید پرداخت کنه شازده بشینه پای سفره عقد خیلی فرق می کنه حمایت م ...

و همین پسرا پرتوقع میشن و میگن پدری وظیفته ماشین مدل بالای پدر سوار میشن و میرن دور دور هیچ خبر ندارن ک مردمی ک مستاحرن چی دارن میکشن چون درکی نداره چون بی پولی ندیده 

چرا فکر نمی کنید که توقعات شما مسخره هست پسری که حتی عرضه نداره یک کدام از هزینه های عروسیش رو خودش ...

ببین ما خونوادگی رسممون همینه ماشالله پسرامونم بی عرضه نیستن کار میکنن و پول درمیارن در کنارش برا چیزای دیگ هزینه میکنن.برای کادو بهتر،خرید سرویس سنگینتر،خرید وسایل بهتر،خرید ماشین بهتر،مادر پدر نمیشینن نگا کنن.

و همین پسرا پرتوقع میشن و میگن پدری وظیفته ماشین مدل بالای پدر سوار میشن و میرن دور دور هیچ خبر ندار ...

بابای من برای همه بچه هاش از خودگذستگی کرده بین دختر و پسر هم فرق نذاشته اما برادرم قدر نمیدونه هر سال ی ماشین جدید دوماه مسافرت هر شب  هتل از کجا اینا میاد مگه پدری ک وضعش خوب باشه باید ازش سواستفاده کرد میای حرفم بزنی میگن حسودی کرد

ببین ما خونوادگی رسممون همینه ماشالله پسرامونم بی عرضه نیستن کار میکنن و پول درمیارن در کنارش برا چی ...

این یعنی حداقل بخشی از هزینه ها رو خودشون تامین می کنند و خدا حفظشون کنه

برادر استارتر همه هزینه هاشون رو باید پدر تامین کنن که در هر رسم و رسومی هم گنجانده و تعریف بشه نه تنها قابل قبول نیست بلکه کاملا هم پس زننده هست

یک نمونه ش میشه تاثیرش روی توقع استارتر که فکر می کنه چون برادر خودشون اینطوری و غلط ازدواج کردن بقیه هم باید این اشتباه رو مرتکب بشن!!

خانواده ی پسر وظیفشونه حمایت کنن

پس این همه سال سرمایه جمع کردن که با خودشون ببرن توی گور ؟

اونجایی که بچه ها به حمایت خانواده نیاز دارن باید کمکشون کرد

وگرنه بعد مرگشون اموالشون به بچه هاشون به ارث میرسه 

ولی دیگه تا اونموقع همه سرو سامون گرفتن و فقط حسرت عروسیی که نشد گرفته بشه و کارایی که نشد به خاطر بی پولی انجام داد میمونه واسه آدم

2706