2733
2734
عنوان

دقت کردید هرکی نمازشو اول وقت میخونه یا مسجدی ثابته زندگیش رواله؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5176 بازدید | 239 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا دروغ بگم تو فامیل یکیو داریم اینجوریه 

همه مناسبت ها هم کربلاس

همیشه بدن بچش از کتک کبوده

همسرشم همیشه ول کرده تو مسجده نه به بچه هست میرسه نه به خونه زندگی

به خاطر ایمانش یه غرور عجیبی داره 

میگه من نرم بهشت  کی بره 

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2731
آره نماز در مسجد خوندن به جماعت قابل توصیف نیست  روایت داریم حتی تا وقتی که در داخل مسجد هستید ...

مخصوصا نماز جمعه تهران پشت سر صدیفی 🚶

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا 💔

با همه اونایی که این تاپیک رو چرت معرفی کردن بسیار موافقم 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل نمیشه که حق با شماست🩷
این ایمانش یه ذره ارزش نداره 

نمیخوام بگم چون مومنه اینجوریه از اول اینجوری بود چون قبلا اصلا مذهبی نبود ولی متاسفانه ایمان روش اثر مثبت نذاشته

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
نمیخوام بگم چون مومنه اینجوریه از اول اینجوری بود چون قبلا اصلا مذهبی نبود ولی متاسفانه ایمان روش اث ...

دقیقا عزیزم خیلی چیزها به ذات برمیگرده مومن غیر مومن هم نداره همون ایمان هم باید اثر مثبت بزاره کع قبول درگاه حق بشه وقتی اثر نذاره اون نماز دولا راست شدن 

من پشت سر هر کسی نماز نمیخونم اوضاع مملکتتو ببین سر می اینطوری شد؟؟؟

هیچ وقت خودمون رو بهتر و بزرگتر از کسی از نظر 

معنوی فرض نکنیم به قول شاعر 

افتادگی آموز گر طالب فوضی 

هرگز نخورد آب زمینی که بلند است 

ترک مسجد و نماز جماعت به این بهانه ها جالب نیست 

هیچ وقت خودمون رو بهتر و بزرگتر از کسی از نظر  معنوی فرض نکنیم به قول شاعر  افتادگی آموز ...

من نماز میخونم عزیزم مسجدم میرم اما پشت کسی نماز خوندم ک چیزهایی ازش رو شد ک نمیشه گفت

2706