2752
2734
عنوان

دقت کردید هرکی نمازشو اول وقت میخونه یا مسجدی ثابته زندگیش رواله؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5176 بازدید | 239 پست

دقیقا نماز اول وقت به زندگی برکت میده . من به وفور دیدم

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز خوندم الان گوشی گذاشتم زنگ صبح بخونم خدا کمکم کنه تنبلی نکنم لعنت به شیطون مگه ادم جز خدا ک ر ...

تا تنبلی میاد بخونی چند بار بلند بگو لعنت بر شیطون بعد بلند میشی میخونی

ویس های استاد شجاعی درباره نماز گوش بده عضو کانال بشو خیلی خوبه و باعث خودسازی میشه. التماس دعا 

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
2731
تو حس نداشتی ب نمازت دلیل بر این نیست اصل وجودو اشتباه بگیری درون خودت مشکل داشته بگرد ببین چی پرده ...

بله دقیقا ۹سال قبل پرده خرافات رو‌ زدم کنار

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

نمیشه نماز خوند ب امید اینک حتما زندگی بهتر میشه یا خوشبختر میشه،کلا توی عبادت خوب نیس ادم شرط بذاره برا خدا،اگ اعتقاد قلبی باشه ب نماز وقتی اول وقت بخونی اون ارامش حین نماز خودش گویا هس. درکل اگ نماز میخایین بخونین ک ازنور ک حتنا از خدا انتطار داشته باشین چون من دارم نماز میخونم توام باید با من اونجور ک خودم میخام رفتار کنی اشتباهه، نماز صبر و تحمل ادمارو زیاد میکنه ازونورم وقتی نماز میخونیم این امیدو داریم ک یکی هست حواسش بهمون هس، وقتی ب این نتیجه برسین حتی توی بدترین شرایط حس خوشبختی داری،من توی بدترین شرایط نیستم ولی شرایط بدی دارم و این باعث نمیشه خودمو بدبخت بدونم

لدفن امضامو بخونین...دخترا میشه برام نفری ی صلوات بفرستین محتاجم ب دعا و صلواتتون دیگ خسته شدم تاپیک زدم و درخواست صلوات داشتم ازتون میخام منت بذارین رو سرم برام دعا کنین.نمبتونم از مشکلم بگم 
میشه از آثارش تو زندگیتون بگید؟ من خیلی دوست دارم نماز اول وقت بخونم توکل به خدا میخوام شروع کنم

بچه هاى نماز خون و با اخلاق

همسرى كه روز به روز اخلاقياتش باهام بهتر شد 

رزق و روزى پر بركت الحمدلله 

خونه پر از ارامش و صفا 

لطفا پروفايل منو كپى نكنيد،پروفايل مثل شناسنامه هر فرديه ،…😅
خدا یک امتحان کوچولو ازت گرفت ،که شمام مردود شدی

اگر کوچولو بود امیدوارم شما هم در شرایط مشابه من قرار بگیری تا مثل من مردود نشی👍

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
اگر کوچولو بود امیدوارم شما هم در شرایط مشابه من قرار بگیری تا مثل من مردود نشی👍

گلم هرکی به یه صورت تو زندگی امتحان زندگی بقیه رو از بیرون نبینید این دنیا اگه راحت بود که با گریه شروع نمیشد آدمی اینجا همش عذابه اینجا همش آزمون و امتحان های خداست برای رسیدن به زندگی اصلی ما که انشالا بهشت باشه

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست.من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست. 

با احترام فراوان به مذهبی های عزیز ،پدرو مادر دیدم که نماز اول وقت داشتن ولی تو زندگی خانوادگی با فرزندانشون به مشگل  بزرگ برخوردن و هیچ بزرگ و کوچیکی و احترامی بینشون نمونده ،پدر خانواده بقدری به فکر مسجد رفتن و نماز اول وقت بوده که پسراش به شدت مورد تمسخر گرفتنش و اصلا راه پدرو مادر و نرفتن ،میخوام بگم هیچ تضمینی نیست که نمازاول وقت داشته باشی و همیشه بی مشکل باشی ،انسانها تا لحظه مرگ همواره مشگل و درد و بیماری،دارن 

سلام دوستان استارتر عزیز من با شما موافقم و واقعا این رو به شخصه خودم خیلی دیدم چون که با خدا ارتباطشان بیشتره واقعا آرامش بیشتری دارن حتی اگر هم مشکلی دارن به خاطر آرامشی که دارن و صبر و توکل و باور به خدا میتونن باهاش کنار بیان و خیلی آرومتر از کسایی که همون مشکل رو دارن بنظر میرسن

حاج آقای بهجت میگفتن صرف نماز اول وقت کافیه

ولی ما از یکی از شاگردان و دوستان سلوکی حاج آقای بهجت پرسیدیم و گفتن صرف نماز اول وقت خوبه، ولی مثل حداقل قوت و حداقل وعده غذاییه. 

بچه تا یه سنی شیر مادر میخواد بعد کم کم غذای کمکی

نماز اول وقت هم حداقل هست و اکه عمق نداشته باشه و با عمل صالح همراه نباشه رشدی صورت نمیگیره

خداوند هم میفرماید ایمان و عمل صالح باهم باید باشه

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |
به شدت به شدت موافقم خیلی زیاد 

کاملا برعکس آقای خاله زنک

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
کاملا برعکس آقای خاله زنک

عجب

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       
2706