2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بچه ها چنتا اهنگ بگین برای تو ماشین با طرفمون گوش بدیم 😂

پیدا کردی بمنم بگو  

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
بچه ها چنتا اهنگ بگین برای تو ماشین با طرفمون گوش بدیم 😂

اینوری یا اونوری؟😄

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
2740

کم طاقتی عزیزم یه تاپیک زدی درباره دعا کردن تا اومدم جواب بدم پاک کردی!

الان که دوباره آنلاین شدم دیدم یه تاپیک دیگه زدی و معترضی که چرا کسی نمیاد توی تاپیکت!

خب گلم صبور باش یه کم

حالا جواب سوالتو میدم

میدونی وقتی برای کسی دعای خیر میکنی خدا ده برابرش به خودت میده؟😍

خدا گفته اگر کسی احسان کنه و به کسی چیزی ببخشه، حداقل بهش ده برابر پاداش میده.

خب دعا کردن برای دیگران هم میتونه جزو همون بخشش باشه🥰

مطمئنم که جواب خوبیاتو میگیری ان شاءالله🌺

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
کم طاقتی عزیزم یه تاپیک زدی درباره دعا کردن تا اومدم جواب بدم پاک کردی! الان که دوباره آنلاین شدم د ...

وایی عزیزم خیلی پیامت حالمو خوب کرد انشالله به هرچیزی که دوست داری برسی    

اخه فکر کردم کسی نمیاد...چشم طاقتمو زیاد میکنم 

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
وایی عزیزم خیلی پیامت حالمو خوب کرد انشالله به هرچیزی که دوست داری برسی       اخه ...

قربونت عزیزم ممنون

همیشه حالت خوش باشه🥰

از جنبه ات خیلی خوشم اومد👏🏻👏🏻👏

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
قربونت عزیزم ممنون  همیشه حالت خوش باشه🥰 از جنبه ات خیلی خوشم اومد👏🏻👏🏻👏

همچنین مهربونم