2733
2734
عنوان

اختلاف سنی ۱۳ سال در ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 64 پست

نه به نظرم زیاده و خب به هرحال سن رو یه چیزایی تاثیر داره به اصطلاح میگن اقتضای سنه (اگه درست نوشته باشم)

البته خب ملاک‌های مهم دیگه‌ای هستن

اما تنها راجب اختلاف سنی بخوام نظر بدم بدون درنظر گرفتن بقیه‌ی ملاک‌ها نه نمی‌پسندم زیاده

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
من و شوهرم ده سال اختلاف سنی داریم  ولی اخلاق من جوریکه از نظرم رفتار های شوهرم هنوز پخته نیست ...

دیگه این مورد ربطی به سن نداره ممکنه همسر شما ۲۰ سال اختلاف داشته باشه بازم به پختگی تا آخر عمرش نرسه

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوبه شرایطش  تفاهم در همه ابعاد هم داربم ولی سنمون یجورایی مشکل شده از بابت خانواده دوس ندارم ق ...

کاش می گفتی شغلشون رو 

درخواست دوستی قبول نمی کنم.                                ارشد آمار خوندم نظر سنجی مو شرکت کنید برای تحقیقاتم احتیاج دارم
خوبه شرایطش  تفاهم در همه ابعاد هم داربم ولی سنمون یجورایی مشکل شده از بابت خانواده دوس ندارم ق ...

سنشو بیخیال ببین اخلاقش چجوریه از صحبت کردن رفتارش مشخص میشه بنظرم یکم زمان بده همو بیشتر بشناسین یکی سی سالشه ولی درکش اندازه یه پسر بیس سالش یکی بیس سالشه اندازه یه مرد چل ساله درک داره روح طرف ک جوون باشه بنظرم ب اختلاف نمیخورین

پول دربیارین برا پشتتون دیوار بخرید
خانم هیچ وقت توی تصمیم های جدی زندگی دخالت داده نمیشن

واقعا؟چقدر بد.من۳۱سالمه راستش باآقایی که ۱۰سال اختلاف سنی داشته باشه بخوام ازدواج کنم حس میکنم اختلاف سنی ۱۰برام زیاده ولی بعضیامیگن آدم ۳۰رو رد کنه بابزرگ تر از خودش ازدواج کنه دچار مشکل نمیشه.طبق تجربه شمادرسته  یانه؟

کاش می گفتی شغلشون رو 

راستش نمیتونم اطلاعات بدم ولی موقعیت خوبی دارن آقا و اینکه چهارشونه و قد بلنده من نه ظریفم و قدمم متوسط

ارِنی کسی بگوید که تورا ندیده باشد.... تو که بامنی همیشه... چه (تری) چه (لن ترانی)....💫❤️

اصلا و ابدا خوب نیست،ما اختلافمون همینقدر بود و همو درک نمیکنیم و میخوایم جدا شیم،مطمین باشی اولاش خوب پیش میره بعدش اون مرد دیگه حوصله شر و شور جوونی رو نداره و میره توو لاک خودش،چهرشم زود خودشو نشون میده شک نکن،بیشتر از یه دهه اختلاقچف سنی زیادیه

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️                          

سعی کن فقط خودت بسنجی وتصمیم بگیری 

اگر از دیگران نظر خواستی وبله دادی خطر جداییت بیشتره ،چون با شک ازدواج کردی.

مطمئن قدم بدار، 

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)

توی دو دوره سنی متفاوت هستن با نیازهای عاطفی متفاوت و گاهی مغایر . مثلا زمانی که دختر نیاز به پارک و گردش داره پسر معتقده باید وقتش صرف درآمد و کاسب منفعت بشه . 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 
درسته عزیزم ولی بلحاظ طاهریم بنظرتون تو ذوق میخوره مثلا یه خانوم ۲۵ ساله بایه آقای ۳۹ ساله؟

اونم بستگی داره به دو طرف ....بعضیا اونقدر شیک و پیک هستن ۴۰ سالشونه انگار نه انگار ...یکی از دوستام شوهرش ۱۴ سال بزرگتر از خودشه ولی شوهرش چهره خوبی داره لاغره اصلانشون نمیده 

من ۱۶ سالم بود یه خواستگار داشتم که ۱۰ سال از خودم بزرگتر بود از همه لحاظ اوکی بود ولی به خاطر سنش رد کردم پیش خودم میگفتم اون جای بابای منه یعنی اینقدر برام بزرگ میومد وقتی شدم ۲۵ اون ۳۵ بود سنامون که فرق نکرده بود ولی دیگه اون حس خیلی بزرگ بودن از خودم رو نداشتم به این نتیجه رسیدم اون عقل که باید بزرگ بشه نه سن

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
واقعا؟چقدر بد.من۳۱سالمه راستش باآقایی که ۱۰سال اختلاف سنی داشته باشه بخوام ازدواج کنم حس میکنم اختلا ...

سن عقلی آدم ها نسبت به تربیت خانوادگی ویا محیطی میتونه متفاوت باشه.

خیلی از ۱۵ ساله ها را میشناسم که از ۴۰ ساله ها آگاه تر هستند وبهتر زندگی را مدیریت می کنند.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2706