2733
2734
عنوان

اختلاف سنی ۱۳ سال در ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 64 پست
به خیلی چیزا ربط داره  اخلاق هم مهمه  مثلا من ۹ سال کوچیک ترم ولی همه فک میکنن اختلاف سنی ...

خیلیم عااالیه عزیزم ان شاالله خوشبخت باشین 😍❤️

ارِنی کسی بگوید که تورا ندیده باشد.... تو که بامنی همیشه... چه (تری) چه (لن ترانی)....💫❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی بنظرم اگه تو همین خواستگار خوب رو داری قبول کن و با مشاور ازدواج صحبت کن

قرار نیست ایشون اولین و اخرین فرد باشه که ولی خب من روشون دارم منطقی فکر میکنم همیین😀

ارِنی کسی بگوید که تورا ندیده باشد.... تو که بامنی همیشه... چه (تری) چه (لن ترانی)....💫❤️
اره عزیز دلم حرفت درسته ولی خواستگار خوب هم کم هست 

دعا کن واسم لطفا عزیزم 🥲 فعلا تصمیم جدی ندارم راجب ایشون

دعا کن واسم لطفا عزیزم 🥲 فعلا تصمیم جدی ندارم راجب ایشون

میفهمم این خیلی خوبه که خوب فکر می کنی و تصمیم می گیری 

درخواست دوستی قبول نمی کنم.                                ارشد آمار خوندم نظر سنجی مو شرکت کنید برای تحقیقاتم احتیاج دارم