2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داره کچل میشه....برااونه...

حالا اونم یه بحثی ریشاشو جدیدا یه حالت بدی میزنه

گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
2731
چیزی نمیزنه ؟ 

چمیدونم والا

گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
حالا اینا رو بیخیال چرا جدیدا شهاب حسینی ایقد زشت شده؟ قبلا قیافش خیلی خوبتر بود

وقتی زن جوون رو آدم پیر قرار باشه تامین کنه ،میافته به خنسی .😁

مثل رضا رویگری

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
امین فردین گفته بود به علت خیانت یمدت با ترانه بود بعد رفت با بکی دیگه الانم باز با نفر جدیده انگار

ترانه علیدوستی خدایی چیه که رفته باهاش

حیف حیف کاش پسر بودم خیلیم خشگل بودم میرعتم پریچهرو میگرفتم  

گاهی اوقات میبینی دو طرف هم باشخصیت هستن هم زیبا ،،هم پولدار،،،، ولی خب دوتاشون تفاهم ندارن باهم ،، ...

دقیقا!

من همیشه اینحور مواقع مثل مودم و گوشیم میاد ذهنم.😁

مودممون هم سالم و خوبه، گوشیم هم همینطور. هیچ کدوم مشکلی ندارن. ولی گوشی من با مودممون سازگار نیست و تا وصل شه به مودم پدرمو درمیاره. 

حتی یه بار همین مثالو به مامانم زدم. گفتم زن و شوهر هم ممکنه اینطور باشن. هر دو خوب و سالم و بدون مشمل باشن، اما با هم و در کنار هم سازگاری نداشته باشن.

2706