2777
2789

ورزش نهایی تو کنکور تاثیر داره خیلی کم شدم چیکار کنم😭💔معلممون انقد آشغاله دوباره ازم نمیگیره

،،،،حتما بخون،،،،،خوشحال میشم تاپیک هایی که مربوط به مدرسه هست تو پروفایلم رو گزارش بزنید لایکشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه .ورزش اصلا نهایی نداره

برای ما ورزش نهایی گرفت معلممون 

،،،،حتما بخون،،،،،خوشحال میشم تاپیک هایی که مربوط به مدرسه هست تو پروفایلم رو گزارش بزنید لایکشون 
برای نمره کارنامه گرفت عزیزم .وگرنه نهایی یعنی اینکه تمام کشور ی سری سوال مشابه را امتحان بدن

بعد رو معدل کل تاثیر داره؟،منظورم اینه واسه کنکور معدل کل مهمه یا فقط درس های کتبی

بعد رو معدل کل تاثیر داره؟،منظورم اینه واسه کنکور معدل کل مهمه یا فقط درس های کتبی

فقط درس هایی برای کنکور مهمه و جز ۵۰ درصد هستند که میری خرداد امتحان نهایی میدادی و بقیه درس ها و حتا معدل کل ک با مستمر هم جمع میشه هیچ ارزشی نداره

#انسانیت
فقط درس هایی برای کنکور مهمه و جز ۵۰ درصد هستند که میری خرداد امتحان نهایی میدادی و بقیه درس ها و حت ...

ممنون گلم خیالم راحت شد🥺