2733
2734
عنوان

بیاید از خاطره ی سم اولین عضویتم تو نی نی سایت بگم😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 727 بازدید | 44 پست
😂😂😂🤦وای من یه تاپیک جنجالیییی مثبت۱۸گذاشتممم بعد همه بهم میگفتن(اسی)میگفتم خدایا اسی یعنی چیییی

منم 😂😂 من اسمم حدیث فک میکردم اسممو مخفف میکنن با خودم میگفتم اینا اسم منو از کجا می‌دونم😂😂

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردا نیاید تو تاپیکم. ریپلای نکنید. لایک نکنید    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂🤦وای من یه تاپیک جنجالیییی مثبت۱۸گذاشتممم بعد همه بهم میگفتن(اسی)میگفتم خدایا اسی یعنی چیییی

خخخ...مث من بودی...

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2731
من اون اول نمیدونستم اسی کیه ب کی میگن اسی خخخخ....همه هم میشناسنش فقط من نمیدونم کیه رومم نمیشد از ...

مثل من🐧😅😅

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️                                      
من تابحال تاپیک نزدم چه حس و حالی داره؟

خیلی حس خوبیه

بزن

بعد میذاری تو حذف میترکه دیگه

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
دختر خالم اسمش عسل ،اولین بار رفته چت روم سالها پیش بهش گفتن asl بده این ترسیده بود اومد گفت یکی من ...

😂😂😂

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردا نیاید تو تاپیکم. ریپلای نکنید. لایک نکنید    
در به در توی پیج ها دنبال هوتی میگردم🤣🤣😐😐

بابا ولیکن دیگه بیچاره رو سرویس کردی🤣🤣🤣🤣

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️                                      
دختر خالم اسمش عسل ،اولین بار رفته چت روم سالها پیش بهش گفتن asl بده این ترسیده بود اومد گفت یکی من ...

از سال 1392 ،،200 تا پست دارین؟؟!!

من در عرض پنج ماه

24 هزار تا پست دارم🙄🙄🤣🤣

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 

واای😅😅😅😅😆

2706