2733
2734
عنوان

بیاید از خاطره ی سم اولین عضویتم تو نی نی سایت بگم😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 727 بازدید | 44 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

قصدم همینه 😂😂💪🏻💪🏻

تو میتونی ادامه بده😃🤣

شاید بعضی آدما بتونن حفظ ظاهر بکنن اما باطن و ذاتشون رو نمیتونن تغییر بدن. گوش خر کوتاه کردی اسب شد آیا مگر؟! جان من،  ذاتیست تمام ویژگی بشر 🌸😊                                

من فکرمیکردم مخفف اسم استارترمیگن اسی گفتم چه خوب همه همدیگرمیشناسن اینطوری صدامیزنن دیدم توهمه تاپیکااینجوریه گفتم چرااسم همه شبیه همه بعدهافهمیدم به استارتراینطوری میگن

تک تک اشکام...اسیدمیشه روقلبت یه روز....
من اولین بار تاپیک زدم سوال پرسیده بوذم .تاپیکو قفل کرده بودم 😄😄😄😄بعد یم کاربر دیگه تاپیک زد فلا ...

واای🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

شاید بعضی آدما بتونن حفظ ظاهر بکنن اما باطن و ذاتشون رو نمیتونن تغییر بدن. گوش خر کوتاه کردی اسب شد آیا مگر؟! جان من،  ذاتیست تمام ویژگی بشر 🌸😊                                

من یه مدت خواننده خاموش بودم برام خیلی عجیب بود کنار جست و جو هام مینوشتم نینی سایت برگام میریخت خیلی باحال بود خیلی طول کشید تا فهمیدم میتونم عضو شم و 😐عضو شدم

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
تا آخرین لحظه💪🏻🤣

امروز دلم گرفته احساس میکردم هیچکدوم آنلاین نیستین من تو سايت تنهام😥😅😅

من تو تاپیک ها دنبال پست مورد نظر صفحه به صفحه می گشتم بعد فهمیدم با یک فلش میرم اون پست. یکی دیگش این بود که  بچه ها می گفتن به روز رسانیم سوخت من نمی فهمیدم یعنی چی

اسمم سحر نیست به خاطر این که شناسایی نشم این اسم رو انتخاب کردم. آخه آشنا دارم تو سایت  . نه اسمم سحر هست نه فامیلم انتخابی
خب تگ میکردی برو بچ رو😢😅

گفتم دیگه مزاحم نشم😂😂

شما مراحمی🤗😚

قربانت☺😚

2706