2752
2734
عنوان

کیا تاوان دل شکستن رو دادن و کیا تاوان دل شکستشونو دیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 2557 بازدید | 173 پست

یادمه چند سال پیش عاشق آقایی شدم بهم نگفت دوستم داره  ولی جوری وانمود کرد منم بهش علاقه پیدا کردم تا چند سال بعد عروسی کرد قلبم شکست تا اینکه فهمیدم بعد عروسی ش برادرش سرش خورده به چارچوب در و شیشه شکسته روی سرش حالا خاله من می‌گفت چشمشون زدن از بس واسه عروسی خرج کردن  والا من نرفتم عروسی ش اما انگار در باغی پشت مرغداری گرفتن ، یک چیز هم بگم آن آقا را توی مراسم مرگ پدربزرگم دیدم ، کلا بگم چوب خدا دوطرفه است،  شک نکن هیچ وقت ، من فقط ناراحتی من الان نبودن پدربزرگم هست که ازش معذرت بخوام ازش و آرزوی خوشبختی واسه آن آقا که عاشقش بودم میکنم و الان بگم عاشق نیستم ، هیچ حسی بهش ندارم ، توی روز عروسی دخترخاله م دیدمش اصلا با دیدنش انگار بی حس شده بودم بهش حتی سلامم کرد خیلی خوش و راحت جوابش دادم باید بگم بعد عروسی ش نمیخواستم ببینمش خودم را تو اتاق قایم میکردم 

میشه برام بگی بعد چندمدت تاوانشو دادن چجور شد

من قبل ازدواج ۲ سال با همسرم دوست بودم

تو اون دوستی خیلی اذیتش کردم یعنی ازقصد اون کارو میکردم چون دوسم داشت نمیرفت بعد مدتها من بینهایت عاشقش شدم و اون ازم سرد شد دقیقا همون بلایی ک سرش اوردم سرم اومد

یکی از دوستام رفته بود پیش رفیق صمیمیم از زبون من دروغ گفته بود و منو بد جلوه داده بود و من اون رفیق گرمابه و گلستان من بود بخاطر دروغای اون ادم از چشمش افتادم 

دقیقا یکسال بعدش یکی از فامیلاشون رفتع بود از گذشته اون دختره ب نامزدش گفته بود و از چشم نامزدش افتاد و خیلیم سختی کشید دقیقا بلایی ک سر من اورد سر خودش اومد 

اون گاری کرد من یکی از بهترین دوستامو از دست بدم

خدا هم کاری کرد کسی ک واسش عزیزه از دست بده

خدایا مرسی که همیشه هوامو داشتی😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من وقتی بچه بودم بی احترامی به پدربزرگم میکردم یک جوری مازوخیسم داشتم یادمه از روز هفتم مرگش تا یکسا ...

اره دقیقا کاش بدونن که دارن تاوان میدن تا دیگه دلی رو نشکنن

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔
2731
بخدا خجالت میکشم تاپیک بزنم میترسم بهم حرف بزنن بگن چخبره  ولی حالم خوب نیس خیلی بیرحمانه قلبم ...

عزیزم شما مثل منی افسردگی گرفتی دوپامین خونت کم شده منیزیوم و اولترا لیکوپن بخور خوب میشی

تو یه دوران اززندگیم شرایط سختی داشتم تنها و بی کس بودم بی کس بودنمو بدجور زدن تو سرم خیلی خیلی دلم ...

اخ یعنی میشه منم یروزی تعریف کنم بگم زندگیشون نابود شده تاوان دادن 😔

تمام‌انسان ها فرزندان آدم و حوا هستن و خدایی که آدم و حوا را انداخت از بهشت بیرون و بعد بخشید فرزندانش هم میبخشه البته اگه ان شخص بفهمه به کار بدش نه نفهم باشه ، حضرت علی میگه نادانی بدترین فهم هست ، هیچ کدام از ما انسانها پارتی نداریم ، هیچ کدام ، منتها دنیای انسانها که درونش زندگی میکنن دنیای استمراره یعنی مثل مرگ یک دفعه نیست ، فقط باید صبر کرد.

ممنونم  من دعا میکنم انقد خوشبختی تو زندگیت سرازیر شه ب کل اونو فراموش کنی

مرسی از دعای قشنگت الهی خدا هزاربرابرشو به تو بده عزیزدلم 

بله باردار شدم مادر شوهرم  ودخترش تبریک نگفتن.مادرشوهرم گفته بود حالا مگه چی کار کرده! ما که تبریکم بهش نمیگیم!

الان سالهاس دخترش بچه میخواد و قسمتش نشده نمیدونم حالا تاوان دل شکسته من هست یا نه.

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...
مادرشوهرم سر یه مسئله بی اهمیت الکی سرم داد زد و برام داستان درست کرد،،، آه کشیدم دو روز بعدش افتاد ...

اینادرست

ولی اینجورادماقبول ندارن دارن ازکجاضربه میخورن!

وخدایی که بشددددت کافیست❣

ابجیم کاری کرد ک هم من و زد دستام زخمی شد و حتی با مشت زد تو سرم ،سمت راست بدنم یخ زد  سه روز هیچی نمیتونستم بخورم استرس داشتم تپش قلب داشتم ینی مردم و زنده شدم و هم باعث شد برادرم بهم فحش بده بیاد من و بزنه پیش زن داداشم خوردم کرد

بعد اون جریان ی جوری مریض شده فک کن سه بار سرم وصل کردن باز خوب نشده کلی پول داده ب دکتر باز خوب نشده 

سرد درد داره تپش قلب داره با دارو میمونه 

همین دیگ تاوان دل شکستم و میده! سر ی شوخی

خدانکنه عزیزم میدونم خدا خودش درست میکنه اما من صبر ندارم😭😭😭

منم مبدونم خدا تاوان دلمو میگیره ولی صبر ندارم حال مرگ دارم 

من خودم تاوان دادم الانم دارم میدم با اینکه اصلا بدجنس نیستم فقط شاید از روی پرحرفی یچیزی گفتم الان کلا درباره هیچ کس هیچ نظری نمیدم

بقیه هم شاید تو یکی مورد تاوان دادن ولی اون اصل کاریه که بهم ظلم کرده هر روز داره سالم تر از قبل میشه

https://eitaa.com/joinchat/2092237053C3c5295f626
2706