2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

صبحانه خرما 

بگو به جای شکلات خرما ببره باخودش

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
2740

همه ی نکته هایی که نوشتی رو تورق سریع کن 

سر جلسه اگه دیدی درسی سخته نا امید نشو. و استرس نگیر که بقیه دفترچه هارو خراب کنی اگه برای تو سخته برای همه سخته 

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....

پشت کنکوریم

شب قبلش ساعت ۱۰ بخوابه خوابش نمیبره ولی دراز بکشه 

اگه مثل من استرسی هس شب پرانول بخوره یا صبح قبل رفتن به حوزه

نگاهی به پاسخبرگ پر اطراف نداشته باشه ۷_۸ تا بزنه ولی درست

همه کارایی که انجام داده تلاشایی که کرده رو کاغذ بنویسه باعث میشه اعتماد بنفس بگیره اروم شه

صبحونه برا خود من مهم نیس نون پنیر میخورم ولی قبل رفتن حتمااا سیب و بادام بخوره

به اندازه کافی خودش استرس داره لطفا شما بهش استرس وارد نکنید نه همش راجب کنکور صحبت کنید نه جوری رفتار کنید انگار کنکور نداره عادی باشید بعضی بچه‌ها رو تغییر رفتار والدینشون حساسن

و لطفا تو این مدت نه مهمونی برید نه مهمون دعوت کنید که احتمالا مهمون‌ها قراره راجب کنکور صحبت کنن و استرس وارد کنن

اگه کسی چیزی هم از کنکور دخترتون پرسید اصلا به دخترتون نگید فلانی اینجوری گفت

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

چیز جدیدی و امتحان نکنه حالش بد شه

صبحونه کامل بهش بدین بخوره 

برای کنکورم زیاد شلوغش نکنین چند تا شکلات بسه

چون اصولا وقت گیره و نمیشه خوراکی زیاد خورد 

یه جمله عاشقانه لُری هست که میگه: "هَرکی نارَه چی تُونی ذوقِش وِ چینَع؟"معنیش اینه که: هرکی که یه نفر مثل تو نداره دقیقا دلش به چی خوشه؟چقدر درست و قشنگ میگه ..

برای خوابم اگه خوابش نبرد عادیه خیلیا خوابشون نمیبره فقط دراز بکشه و چشاشو هم بلنده کافیه 

یه جمله عاشقانه لُری هست که میگه: "هَرکی نارَه چی تُونی ذوقِش وِ چینَع؟"معنیش اینه که: هرکی که یه نفر مثل تو نداره دقیقا دلش به چی خوشه؟چقدر درست و قشنگ میگه ..
2706