2752
2734
عنوان

خانوما اگه شک کنید به همسرتون که......

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 53 پست
کلا افکار منفی دارن منو نابود میکنن

همین دیگه بهترین راهت مشاوره 

یه مشاور خوب پیدا کن برو اونجا قشنگ میتونی خالی شی و اونم راهکار میده بهت اینا همه افکار منفی خودتن اگه همینجوری بمونی هی شاخ و برگ میدی بهشون 

من خودم مثل تو بودم خداروشکر چون خودم رشتم مشاوره بود یه کم سر در می‌آوردم ولی کمک که گرفتم خیلی بهتر شدم و وضع قبل از اینکه وخیم بشه درست شد

همین دیگه بهترین راهت مشاوره  یه مشاور خوب پیدا کن برو اونجا قشنگ میتونی خالی شی و اونم راهکار ...

مرسی از راهنماییت

هرگاه که تسلیمم در کارگه تقدیر /                                        ارام تر از آهو، بی باک ترم از شیر/                                      هرگاه که میکوشم در کار کنم تدبیر/                                      رنج از پی رنج آید،زنجیر پی زنجیر/

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شرایط مشاوره رفتن ندارم.تلفنی هم نمیشه چون چندبار مشاوره گرفتم بابت یه موضوع دیگه که کلا ورت و پرت گ ...

پس فقط حرف زدن با خودش میمونه

اگه میتونه آرومت کنه و باهاش کاملا راحتی 

خیلی آروم بهش بگو ن با تنش و عصبی شدن یا گارد گرفتن بهش بگو همچین افکاری میاد تو سرم خودت میدونی که چقدر دوست دارم و اینا لطفا بهم بگو که اینا واقعی نیست تا این نیاد تو سرم اگه هم فکرم درسته برام توضیح بده ک خیالم راحت بشه 

اگه حتی طرف بهت ثابت کنه قدیسه؟

نمیشه واقعا. دیدم آدمای خیلی پاک و ساده هم لغزیدن

دیگه از هیچکس بت نمیسازم که ضربه نخورم.

ببین خدا هم خطای بنده هاشو میبخشه. اگه همسرت الان خوبه و اینا فقط مربوط به گذشته ست زندگیتو خراب نکن. آدم تو جوونی ممکنه خیلی کارا کنه چون عقلش کامل نشده. نمیگم آسون بگیر اما اگه پشیمونه و جبران میکنه بگذر

2731
پس فقط حرف زدن با خودش میمونه اگه میتونه آرومت کنه و باهاش کاملا راحتی  خیلی آروم بهش بگو ن ب ...

اره همیشه همیشه خودش آرومم میکنه.میگم و ازش راهنمایی میخوام

هرگاه که تسلیمم در کارگه تقدیر /                                        ارام تر از آهو، بی باک ترم از شیر/                                      هرگاه که میکوشم در کار کنم تدبیر/                                      رنج از پی رنج آید،زنجیر پی زنجیر/
نمیشه واقعا. دیدم آدمای خیلی پاک و ساده هم لغزیدن دیگه از هیچکس بت نمیسازم که ضربه نخورم. ببین خدا ...

چشم.مرسی از دلگرمیت

اره همیشه همیشه خودش آرومم میکنه.میگم و ازش راهنمایی میخوام

افرین پس همین راهکار از همه بهتره 

بهترین چیز واسه حل اختلاف زوجین صحبت کردن راجب مشکل و راجب همدیگه آگاهی پیدا کردنه

باور کن بزرگترین مشکلاتم با صحبت کردن حل میشن فقط حواست باشه بین حرفات حس بد بهش ندی که خوشش نیاد و اذیت کنه بگو میخوام خودت برام بگی و اگه هم بوده برا قبل بوده من فقط دلم میخواسته بدونم مهم اینه که من و تو الان زندگی خوبی داریم

افرین پس همین راهکار از همه بهتره  بهترین چیز واسه حل اختلاف زوجین صحبت کردن راجب مشکل و راجب ...

خیلی حرفاتون آرومم میکنه.مرسی ازتون