2733
2734
عنوان

و باز هم خیانت های شوهرم که تمومی نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 3121 بازدید | 135 پست
چرا جدا نشی خب  چقدر شما بیخیالید خوش ب حالتون  من بودم زنده زنده میسوزوندمش بعدم میرفتم ...

بچه هام چی 

جداشم بچه هام میفتن زیر دست این سگ صفتا

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤
خب اگه نخوای طلاق بگیری باید بسازی دیگه🥲 نمیشه پیش مشاور یا زوج درمانگری چیزی برید

نمیاد مطمئنم

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کسی نیس؟ داغونم حالی حتی برم‌ دخترمو از مدرسه بیارم ندارم. ناهارم ندارم.... بخدا حوصله هیچی ر ...

اسی راهش فقط جداشدن کسی که یکبارهرزبپره

دیگه به دردزندگی نمیخوره شوهرشما که باراواش

نیستوعادت کرده فقط خودتونجات بده ازدستش

اون لیاقت زندگی مشترکونداره 

❤متاهلم❤  داداش گلم درخواست دوستی نده
باهاش حرف بزن بگو دردت چیه خیانت میکنی . میدونی اگرمن طلاق بگیرم بابد تنهایی بچه هارو بزرگ کنی . مید ...

بمن میگه فکر کردی همه‌مث خودت بی بوته ن 

فک‌کن چقد عادی شده این‌چیزا براش

بچه هام چی  جداشم بچه هام میفتن زیر دست این سگ صفتا

وقتی اینقد پدرسگه چرا ازش بچه دار شدی 😑😑

چند سالشونه؟

اگه بزرگن بهشون بگو باباشون خیانت میکنه و چاره ای جز جدایی نداری 

اسی راهش فقط جداشدن کسی که یکبارهرزبپره دیگه به دردزندگی نمیخوره شوهرشما که باراواش نیستوعادت کرده ...

داغونم بابام میگه طلاقت بگیر خودم حمایتت میکنم 

فقط بچه هام میخم کردن ب زندگیم

بچه هاتم ببر هیچ وقت بخاطر بچه خیانتو تحمل نکنین 

نمیده سگ پدر

بیچاره همکارش

اره 💔💔💔

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
بمن میگه فکر کردی همه‌مث خودت بی بوته ن  فک‌کن چقد عادی شده این‌چیزا براش

کاملامشخص بی بته خودشه 

اسی جدانشی دوروز دیگه میارتشون توخونت جلوی چشمات میرن تواتاق جداشو انقدخودتوبی ارزش نکن

بخاطر اون انگل

❤متاهلم❤  داداش گلم درخواست دوستی نده
بله زنه از شوهر من بزرگتره بچه‌هاش بزرگتر از بچهای منن. ولی ...

شوهر عجیب نیست بعد سه سال هنوزنفهمیده

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2706